Hitlerovo Orlí hnízdo
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Kehltsteinhaus neboli Orlí hnízdo je jméno pro horskou chatu Adolfa Hitlera a jeho nejbližší spolupracovníky. Hitlerovo Orlí hnízdo se nachází v Bavorských Alpách blízko města Berchtesgaden. Orlí hnízdo je postavené na vrcholu hory Kehlstein ve výšce 1834 m n. m. Z vrcholu hory Kehlstein je jeden z nejkrásnějších a nejlepších výhledů do širého okolí. Orlí hnízdo nebyla jenom Hitlerova chata, ale jednalo se o komplex budov spojených podzemními chodbami, které vznikly na místě horské vesnice Obersalzberg.  

Odpoledne se pak pojedeme podívat k jezeru Königsee. Jedná se o nejhlubší jezero v Německu. Vzniklo díky ledovcové činnosti a je obklopené nádhernými strmými srázy. Na západním břehu jezera se pak nachází poutní kostel sv. Bartoleměje.

 

 

program:    termín.    

 Svoz začíná z Ostravy, den předem kolem 22 hod. večerní a končí v Hodoníně kolem 3. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. Upozorňujeme také na možnost přestupu do jiného autobusu na území ČR.

 

cena  990 Kč zahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

cena nezahrnuje:

nástupní místa za poplatek - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek 400 Kč.

vstupy a nepovinné příplatky:

Orlí hnízdo: dospělý cca 16,10 EUR, dítě do 16 let cca 10 EUR, plavba lodí na jezeře Königsee: dospělý cca 16,90 EUR, dítě do 16 let cca 9 EUR, dítě do 6 let zdarma. Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
28.9.2021 990 KČobjednat
9.10.2021 objednat
16.10.2021 objednat


Nezávazná objednávka


Hitlerovo orlí hnízdo
Copyright © 2017  VARIETA Travel