ZOO a Safari Park Dvůr Králové
 
Způsob dopravy: ikona_auto
 

ZOO a Safari Park Dvůr Králové

29.7.       690 Kč

V ceně zájezdu:             doprava autobusem, průvodce CK   

Cena nezahrnuje:          vstupné ZOO Dvůr Králové 290 Kč/os. (230 Kč/dítě 3-15 let, student do 26 let po předložení platného průkazu, senioři, děti do 3 let zdarma, 145 Kč/ZTP a ZTP/P, rodinné vstupné – minimálně 2 dospělí a 1 dítě – 275 Kč/os. a 215 Kč/dítě), Afrika truck 90 Kč/os. + 30 Kč/os. rezervační poplatek (vzhledem k velkému zájmu rezervujeme pro naše klienty předem). Pozn.: vstupné si platí při koupi zájezdu.

 

Program:

V ranních hodinách odjezd z Prostějova, příjezd do ZOO cca 10.30

Největší kolekce afrických zvířat v Evropě nabízí jedinečné zážitky při safari, jízdě mezi volně se pohybujícími zebrami, antilopami a od července 2015 dokonce i mezi lvy. Kromě velkých skupin žiraf a nosorožců si nenechte ujít slony, šimpanze, okapi a stovky dalších zvířat. V tropických pavilonech na vás čekají krokodýli s rybami, ale také jedovaté mamby, kobry a volně poletující ptáci. To vše v prostředí prodchnutém exotikou, kde můžete ochutnat africká jídla, poslouchat africkou hudbu a kochat se africkým uměním. K tomu několik velkolepých dětských hřišť a lanový park. Odjezd ze ZOO 16.00. Plánovaný návrat do nástupních míst cca 19.30.

PROSTĚJOV     OLOMOUC

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov              06.50 hl. nádr. st H u lokomotivy, 07.00  MHD Plumlovská sídl.

Olomouc               07.20 bus zastávka Fak.nem Brněnská ulice směr centr

ck ftl

 

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel