pohádkový zámek Hluboká a Pelhřimov
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Pohádkový zámek Hluboká, královský Pelhřimov

 

4.5.

 

Program: Navštívíme zámek Hluboká a prohlédneme si město Pelhřimov. Po příjezdu do Hluboké nad Vltavou následuje prohlídka romanticko-gotického zámku Schwarzenbergů, jehož součástí je rozlehlý park, jízdárna a galerie. Prohlídka reprezentačních pokojů trvá přibližně hodinu a zahrnuje ranní salon, čítárnu, kuřácký salon, malou a velkou jídelnu, knihovnu spolu s osobními pokoji kněžny Eleonory a expozici zbraní – předsíň zbrojnice a zámeckou zbrojnici. Stěny a stropy interiérů jsou bohatě zdobeny dřevořezbami a obloženy ušlechtilým dřevem. Procházka parkem. Poté následuje odjezd do královského města Pelhřimova pro zájemce návštěva Muzea rekordů a kuriozit, které je jediné svého druhu ve Střední Evropě, zároveň je místem pro všechny věkové generace, od těch nejmenších až po ty nejstarší a věřte, že je zde co obdivovat! Jeden z nejkrásnějších pohledů na město a okolí se Vám otevře z výšky 30 metrů z ochozu vyhlídkové věže kostela sv. Bartoloměje, prohlídka města s průvodcem. Návrat ve večerních hodinách cca 20 hod.

 

Cena: 670,- Kč

 

V ceně zájezdu:            doprava autobusem, průvodce CK   

Cena nezahrnuje:         prohlídka zámku Hluboká - platí se při koupi zájezdu: Okruh reprezentační pokoje: dospělí 210 Kč (vstupné + rezervační poplatek), děti, studenti a senioři nad 65 let 150 Kč (vstupné + rezervační poplatek), děti do 6 let zdarma. Muzeum rekordů a kuriozit Pelhřimov 150,- Kč /dospělý, senioři od 65 let 120,- Kč, děti 7-15 let 100,- Kč, vyhlídková věž v Pelhřimově 20,- Kč   

 

 

 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov             06.00 hl. nádr. st. H, 06.05 MHD Haná, 06.10 MHD Brněnská Posl. halíř

Vyškov                06.25 Duk. tř. gymnázium      

 

CA FTL

301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Hluboká
Copyright © 2017  VARIETA Travel