zámek Hluboká, Třeboň
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Před odjezdem z ČR autobus sváží klienty téměř z celé Moravy. Svoz začíná z Ostravy kolem 3:30 - 4 hod. ranní a končí v Brně kolem 7. hod. ranní. Časy jsou orientační a mohou se měnit. Naší snahou je vyjít vstříc Vám, našim klientům, a umožnit tak pohodlné cestování ze svého města. 

 

navštívíme zámek Hluboká a prohlédneme si město Třeboň. Po příjezdu do Hluboké nad Vltavou následuje prohlídka romanticko-gotického zámku Schwarzenbergů, jehož součástí je rozlehlý park, jízdárna a galerie. Prohlídka reprezentačních pokojů trvá přibližně hodinu a zahrnuje ranní salon, čítárnu, kuřácký salon, malou a velkou jídelnu, knihovnu spolu s osobními pokoji kněžny Eleonory a expozici zbraní – předsíň zbrojnice a zámeckou zbrojnici. Stěny a stropy interiérů jsou bohatě zdobeny dřevořezbami a obloženy ušlechtilým dřevem. Procházka parkem. Poté následuje odjezd do Třeboně, centra jihočeského rybníkářství. Krásné starobylé město bylo vybudováno okolo zámku, posledního sídla Rožmberků. V Třeboni se projdeme městským centrem, zámeckým parkem kolem rybníka Svět, individuálně možnost navštívit státní zámek Třeboň. Ve volném čase nezapomeňte na ochutnávku třeboňského kapra v některé z místních restaurací.

 

cena  690 Kčzahrnuje:

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Brna, průvodce v autobuse, pojištění CK proti úpadku.

cena nezahrnuje:

příplatky za nástupní místa - Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov a Olomouc 300 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč. vstupy.

vstupené na zájek Hluboká 

Okruh reprezentační pokoje: dospělí 150 Kč, děti, studenti a senioři nad 65 let 110 Kč, děti do 6 let zdarma.

vstupné zámek Třeboň

Okruh Rožmberské renesanční interiéry: dospělí 100 Kč, děti, studenti a senioři nad 65 let 70 Kč, děti do 6 let zdarma.

Nezávazná objednávka


Třeboň
Hluboká
Copyright © 2017  VARIETA Travel