Mirakulum- zábavně naučný park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Výprava do země zábavy i poznání

Park Mirakulum ve středočeských Milovicích nabízí 10 hektarů originální zábavy a volnočasových aktivit s množstvím nápaditých herních prvků. Najdete u nás Lesní město a kontaktní zoo, obří trampolíny a houpačky, lanová centra, podzemní chodby, prolézačky, Vodní svět a v neposlední řadě i úzkokolejnou železnici, která park propojuje se sousedním Tankodromem
Atrakce
Oáza Vodní svět -oáza Vodní svět je unikátním vodním dílem, které přináší nevšední zábavu malým i velkým. Tato osvěžující atrakce nestojí na principu koupání, nýbrž hry s vodou.
Úzkokolejná parní železnice a jízdy BVP – mezi Tankodromem a Parkem Mirakulum funguje unikátní úzkokolejná železnice, dlouhá cca 2 kilometry. Jde o kopii vojenské polní drážky 760 mm. Fantastická je rovněž železniční flotila. Lokomotiva je parní 100.15 z Florisdorfu 1947 – typově jde o starší model Krauss. Prostě dvounápravová kráska. Doplňuje ji dvojice dieselových mašinek Poldi.
Hrad- nepřehlédnutelnou dominantou Mirakula je dřevěný hrad. Na nádvoří vyrostla nová nejvyšší věž hradu, která spojuje ostatní věže nadzemními průlezy a díky ní máhrad věží již celkem 8. Připravte se na to, že vaši potomci budou překonávat až desetimetrové výškové rozdíly, visuté mostky, rozhledny, nebo tobogán, který vede do podzemních chodeb hradu.
Další atrakce: lanové centrum, velká trampolína, lesní město a vulkán, minizoo, obří houpačky, podzemní bludiště, bludiště, lesní zvířata a rostliny, lesní naučná stezka.                                                
Část pro nejmenší – Dětská vesnička v Zemi prasátky Pigy.
 

Cena zahrnuje: dopravu, technický průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje: vstup

ck minitrans

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel