Kouzelná Andalusie - Malaga, Torremolinos, Sevilla, Mijas, Ronda - výlety v ceně
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo3

.

Program

1.den: Odlet z Prahy v dopoledních hodinách. Po příletu transfer do hotelu v přímořském letovisku Torremolinos u Malagy, ubytování. Přejezd do Malagy (cca 18 minut), seznámení s centrem (hrad Gibralfaro, pevnost Alcazaba, rodný dům Pabla Picasa...). Možnost ochutnávky španělského tapas, paelly nebo čerstvých ryb a sangrie.

 

2.den: Po snídani výlet do krásného města Sevilly - „Perly Andalusie“. Uvidíme gotickou katedrálu s hrobem Kryštofa Kolumba, jenž stojí na místě původní mešity, ze které zbyl jenom minaret – Giralda. Zájemci mohou vystoupat na minaret, z něhož je krásný výhled na celé město. Prohlídku katedrály ukončuje pomerančový dvůr. Dále projdeme kolem královského paláce Alcázar – původní rezidenci emírů, a budeme pokračovat k býčí aréně Plaza de toros de la Real Maestranza de Caballería de Sevilla. Prohlídku Sevilly ukončíme na nádherném náměstí Plaza de Espaňa. Návrat na hotel

 

3.den: Po snídani nás čeká výlet vlastním autobusem do městečka Mijas – které se řadí do skupiny vesnic ležících na tzv. Ruta de los Pueblos Blancos, neboli Cestě bílých vesniček. Ty se vyznačují svými bílými, květinami zdobenými domky a úzkými klikatými ulicemi. Po půvabném Mijas nás čeká přejezd do dalšího klenotu Andalusie a to do města Ronda, kde uvidíme nejslavnější býčí arénu, přejdeme přes most Puente Nuevo, kde se nám naskytne nádherný výhled na rokli El Tajo. V pozdním odpoledni návrat na hotel, procházka po Torremolinos.

 

4.Den: Po snídani  nás čeká transfer  na letiště a návrat do Prahy.

 

Specifikace

Cena zahrnuje: Letenka Praha - Malaga - Praha, 1x základní  kabinové zavazadlo dle podmínek dané letecké společnosti, ubytování v hotelu 3* v Torremolinos – hotel Bajondillo u moře přes promenádu, 3 x snídaně, transfer letiště – hotel – letiště,   výlet 2. a 3. den  do Sevilly, Mijas a Rondo,  průvodce  po celou dobu zájezdu, pojištění CK.

Cena nezahrnuje: Příplatek za jednolůžkový pokoj 2500, komplexní cestovní pojištění Pandemic A 30 - 280 Kč/osoba/pobyt, velké kabinové nebo odbavované zavazadlo, individuální vstupné, jízdné hromadnou dopravou.

Předběžné ceny vstupného: hrad Gibralfaro + Alcazaba 5,5 euro, Katedrála v Seville 10 euro, Alcázar v Seville 18,5 euro.

ck quality

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

10.3.2022 13.3.2022 13490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel