To nejlepší z Benátek
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Romantický eurovíkend s průvodcem, během kterého uvidíte to nejkrásnější z Benátek. Projedete se lodí po Canalu Grande s jeho honosnými paláci, můžete obdivovat vzácné sbírky Peggy Guggenheimové a prohlédnete si krásy ostrovů benátské laguny. Toulejte se s námi uličkami, chrámy i místy s prastarými tradicemi a poznejte okouzlující Benátky!

odlet z Prahy

program:

1.den : Přílet do Benátek, přejezd transferem na hotel, v závislosti na čase příletu je možná prohlídka Benátek s průvodcem.

2. den : Po snídani se vypravíme do Benátek na náměstí San Marco, na kterém stojí jedna z nejspanilějších  z evropských katedrál bazilika sv. Marka. Uvidíme honosný Dóžecí palác postavený ve stylu benátské gotiky, který byl sídlem vládců, věž Kampanilu, ze které je nádherný pohled na celé město. Navštívíme kostel Frari, ve kterém se nacházejí díla Tiziana, nejkrásnější barokní chrám v Benátkách Santa Maria della Salute. Pro zájemce možnost projížďky po Canale Grande. Uvidíme Celnici, která kontrolovala obchodníky přijíždějící do Benátek a ze které je nádherný pohled na náměstí sv. Marka.

A před návratem na hotel ještě můžeme zhlédnout benátskou loděnici z XII. stol., která byla ve své době největší loděnicí v Evropě a dnes se zde nachází námořní muzeum. Na prohlídku všech pamětihodností bude dostatek volného času. Volný čas bude i na nákupy, oběd a odpočinek.

3.den :  Po snídani se vydáme na prohlídku benátských ostrovů. Přepravní lodí se projedeme po moři na ostrov sklářů Murano a ostrov rybářů a krajek s barevnými domky Burano. Na ostrově Burano budeme obdivovat zdejší domečky, které jsou tak úzké, že se mnohdy nechce ani věřit, jak v nich lidé mohou bydlet. V případě dostatku volného času zamíříme ještě na ostrov Torcello s byzantskou katedrálou Santa Fosca. Před katedrálou bude možnost se vyfotit na Attilově trůnu, na němž prý sedával samotný bojovník. Na těchto krásných malých ostrovech na rozdíl od Benátek panuje klid a suvenýry se zde dají pořídit levněji.
4.den :   Dle doby odletu možnost procházky s průvodcem, nebo odjezd transferem na letiště a návrat do ČR.
 
Co už máte v ceně? letenku Praha - Benátky - Praha letištní taxy přesun transferem z letiště do Benátek a z hotelu na letiště 3× ubytování v hotelu se snídaní průvodcovské služby pojištění záruky pro případ úpadku CK
Co cena nezahrnuje? zavazadla za příplatek dle podmínek pro přepravu zavazadel (viz. níže) cestovní pojištění přesuny místní lodní dopravou, lodní lístek stojí 40 Eur na 72 hodin vstupné na místě příplatek za jednolůžkový pokoj: 2 200 Kč Podrobnosti na: https://www.radynacestu.cz/zajezd/to-nejlepsi-z-benatek-letecky-z-prahy/29262/
  • Ck RADY NA CESTU IČO 28659112


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
10.3.2023 13.3.2023 17990 Kčobjednat
28.4.2023 1.5.2023 17990 Kčobjednat
2.6.2023 5.6.2023 17990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


benátky
Copyright © 2017  VARIETA Travel