Rakousko- jezera solné komory
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Krajina plná jezer obklopená horami je jako stvořená pro výlety na kole. Okouzlí nás výhledy na alpské velikány i jejich odrazy na hladinách jezer. Poznáme idylická městečka s historickými jádry, která nás budou lákat k příjemnému posezení – třeba u kávy a jablečného štrúdlu se šlehačkou. K Solné komoře také patří kvetoucí muškáty zavěšené pod okny domů. Pojedeme cyklostezkami nebo vedlejšími silničkami podél jezer a řek, okolo soutěsek, zelených luk s pasoucími se kravami. Navštívíme i Mozartovo město – majestátný Salcburk s malebnými uličkami i náměstími pod mohutnou pevností

PROGRAM

1. den – v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 8:00). Průjezd nástupními místy ČR. Cesta Rakouskem na ubytování nedaleko Salcburku. Večeře.

2. – 5. den – výlety na kolech s podporou autobusu v oblasti Solné komory. Projedeme se kolem Halštatského jezera a také známého krásného jezera Wolfgangsee. Využijeme cyklostezek mezi rozkvetlými alpskými loukami. Svezeme se okolo jezera Mondsee, kde část trasy vede i tunelem určeným pro cykloturisty. Podíváme se i na sousední protáhlé jezero Attersee ležící pod jednou z dominant zdejšího kraje - horou Schafberg. Nezapomeneme ani na Salcburk a na zámek Hellbrunn na předměstí Salcburku. Polopenze.

6. den – po snídani odjezd autobusem do ČR. K večeru příjezd do ČR.

 

CHARAKTERISTIKA VÝLETŮ

Zájezd do jezerní oblasti Solné komory, kde trasy výletů vedou nejčastěji údolími a kolem jezer a odpovídají schopnostem běžného cykloturisty. Jezdit budeme většinou po asfaltových cyklostezkách a vedlejších silnicích. Zájezd je vhodný pro rodiny s dětmi, jsou-li zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí odpovídá střední Evropě, ovšem může se projevit vliv nedalekých Alp.

 

TermínPočet dnůKódCena 
17.06. - 22.06. 2023 6 RAK123 18 900 Kč POSL. 6 MÍST
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
01.07. - 06.07. 2023 6 RAK223 19 400 Kč PŘIHLÁSIT SE
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Cestovní pojištění včetně pojištění léčebných výloh a pojištění storna zahrnuto v ceně zájezdu.
 

CENA ZAHRNUJE:

UBYTOVÁNÍ

5x v penzionu ve 2 a 3lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Sleva za ubytování v penzionu v plně obsazených 4lůžkových (3 a 1lůžkový pokoj) neprůchozích apartmánech 500 Kč /osoba /pobyt.
Povinný příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2900 Kč /osoba /pobyt.

STRAVOVÁNÍ

5x polopenze v restauraci penzionu. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

DOPRAVU

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A DALŠÍ

Připravený denní program výletů po trasách 30–60 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Kompletní cestovní pojištění a pojištění CK.

ck eurocykl

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

17.6.2023 22.6.2023 18900 Kčobjednat
1.7.2023 6.7.2023 19400 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Salzburg
Copyright © 2017  VARIETA Travel