Maďarsko Balaton
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Okolí největšího jezera ve střední Evropě nabízí zajímavou přírodu pro výlety na kole a termální prameny pro následný odpočinek. Pojedeme přes vinohrady, kde se rodí vyhlášené maďarské odrůdy vín jako lahodný Olaszrizling či sladký Szürkebarát. Z čedičových homolí se nám otevřou krásné výhledy na Balaton a okolní krajinu s osobitým kouzlem a atmosférou. Pojedeme přes vesničky, kde v místních csárdách budeme moci ochutnat vynikající maďarskou kuchyni. Některé výlety zakončíme příjemnou relaxací v termálních lázních

Program

1. den – ranní odjezd z ČR. Průjezd nástupními místy ČR, přerušení cesty koupáním v termálním koupališti v Maďarsku ve městě Sárvár, dojezd na ubytování u Balatonu, večeře.

2. den – snídaně. Výlet na kolech k přírodnímu termálnímu koupališti Hévíz, prohlídka města Keszthely se zámkem Festetics. Večeře.

3. den – snídaně. Výlet na kolech podél Balatonu okolo čedičové hory Badacsony. Možná návštěva lesnatého přírodního parku Keszthelyi hegység. Večeře.

4. den – snídaně. Cykloturistický výlet s podporou autobusu k Malému Balatonu. Návštěva ptačí rezervace na ostrově a také rezervace buvolů. Pobyt ve třetím termálním koupališti Zalakarosz. Večeře.

5. den – po snídani odjezd zpět do ČR. Ve večerních hodinách příjezd do ČR.

 

 

 

TermínPočet dnů Cena 
08.05. - 12.05. 2021 5   10 700 Kč  
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno

 

 

CENA ZAHRNUJE:

UBYTOVÁNÍ

4x v penzionu u Balatonu ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením nebo v apartmánech pro 4 osoby (každý apartmán má dva 2lůžkové pokoje, sociální zařízení a navíc kuchyňku.

Bazéna a vířivka u ubytování.

Sleva za vyžádané ubytování v apartmánu 300 Kč /osobu /pobyt. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou
1000 Kč /osoba /pobyt.

STRAVOVÁNÍ

4x maďarská polopenze v restauraci. Snídaně formou švédských stolů, večeře servírované, 3 chody.

DOPRAVU

Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A DALŠÍ

Připravený denní program výletů po trasách 25–50 km. Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

 

 

Ck EUROCYKL

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
8.5.2021 12.5.2021 10700 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel