cyklostezka Bečva
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Nejedná se o klasický zájezd, ale cílem je uspořádat akci v našich moravských končinách (nejen v zahraničí) a zajistit aktivním cyklistům a cykloturistům dopravu na začátek jedné z nejnovějších moravských cyklostezek. Poslední 2 ročníky ukázaly, že je velký zájem o absolvování této populární cyklostezky. Po trase cyklostezky se účastníci pohybují samostatně, bez průvodce.

Cyklostezka Bečva má 3 části – Vsetínská, Rožnovská a společná část z Val. Meziříčí do Tovačova. Po dobré zkušenosti z loňského roku vám dáme možnost si vybrat, kterou část projedete, tím, že začínat budeme až na Bumbálce. Aby nebyla trasa příliš dlouhá, máte možnost využít odvozu autobusem z Lipníka nad Bečvou zpět domů (Olomouc, Prostějov). Zdatní jedinci mohou pokračovat na kole až do svého bydliště

Cyklostezka Bečva má 3 části - Vsetinská, Rožnovská a společná část z Val. Meziříčí do Tovačova. V letošním roce dáme možnost si vybrat, kterou část projedete, tím, že začínat budeme až na Bumbálce. Aby nebyla trasa příliš dlouhá, máte možnost využít odvozu autobusem z Lipníka nad Bečvou zpět domů (Olomouc, Prostějov). Zdatní jedinci mohou pokračovat na kole až do svého bydliště :)

 

 

Úseky cyklostezky Bečva:

 

Vsetínská Bečva: 

Bumbálka - Velké Karlovice – Karolinka - Nový Hrozenkov - Halenkov - Huslenky - Hovězí - Vsetín - Jablůnka - Jarcová – Valašské Meziříčí – Teplice nad Bečvou (lážně) – Hranice na Moravě – Lipník nad Bečvou (zde čeká autobus)  Cca 90 km.

 

Rožnovská Bečva: 

Bumbálka - Horní Bečva - Prostřední Bečva - Dolní Bečva - Rožnov p.R. - Zubří - Zašová - Valašské Meziříčí - Teplice nad Bečvou (lážně) – Hranice na Moravě – Lipník nad Bečvou (zde čeká autobus) Cca 80 km.

 

Od Valašského Meziříčí pokračují oba úseky po stejné trase.

 

PŘÍDAVEK PRO ZDATNÉ JEDINCE:

 

  1. Lipník – Přerov – Tovačov – Prostějov. Cca + 47 km
  2. Lipník – Přerov – Tovačov – Olomouc.  Cca + 52 km

 

Nástupní místa: 

Prostějov, Olomouc

 

Cena zahrnuje: 

Doprava autobusem a přeprava kol v cyklovleku, pojištění CK proti úpadku, DPH. Svoz z Lipníka nad Bečvou do OL nebo PV.

 

Cena nezahrnuje: 

Vstupy do kulturních památek a vše co není uvedeno v kolonce "cena zahrnuje".

CK VLHA

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.7.2023 800 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel