vánoční Gyor s koupáním v termálech Rabaquelle
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

moderní termální a zážitkoé lázně na evropské úrovni, termál. voda 29-38 C je alkalická, bohatá na jód, tryská z hloubky 2000m, 3 termál. bazeny s léčivou vodou,5 zážitkových bazenů, jeskyně s perličkovou koupelí, vodmí masáže, vodopád, unášející kanál, tobogány, gejzíry, chrliče vody, vodní bar přímo v bazenu

 

 

Program:   28.11.2020

Příjezd do Györu přibližně v 9.00 hod. Celodenní koupání cca do 15.00 hod.Procházka krásným historickým barokním centrem. Po prohlídce města návštěva zdejších vyhlášených vánočních trhů přímo v centru města na náměstí Széchenyitér. Můžete zde nakoupit vánoční dárky nebo si pochutnat na teplém punči a maďarských specialitách. Návrat do nástupních míst cca 22.00.

 

CENA ZÁJEZDU: 620 Kč      

STÁLÝ ZÁKAZNÍK                                    580  Kč/os 

SENIOR +60, DÍTĚ -14                                  580 Kč/os

BALÍČEK  + 6  při zakoupení 6 a více míst                   550 Kč/os

 

Cena zahrnuje:       dopravu autobusem a průvodce. 

Cena nezahrnuje:  komplexní pojištění včetně storna zájezdu 34 Kč

vstupné - vybírá průvodce v autobuse (prosíme nachystejte si přesnou částku)

Celodenní vstupenka se slevou: 2800 HUF

Cena vstupného pro děti do 14 let a seniory: 2150 HUF

Výše uvedené slevy lázně uznávají jen pokud je v každé věkové kategorii minimální počet 15 osob. Ceny vstupného jsou platné ke dni 14.9.2018, v průběhu roku se mohou změnit.

Důležité:K běžným koupacím potřebám přibalte i ručník, osušky, župan, pantofle.

 

OLOMOUC    PROSTĚJOV BRODEK VYŠKOV

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Olomouc       04.15  ul. Hynaisova – letadlo, 04.20 bus zastávka Fak nem  ul Brněnská směr na PV

Prostějov    04.35  Haná, 04.40 lázně, 04.45 hl. nádr.st H u lokomotivy, 04.50 Brněnská Posl. halíř

Brodek u PV05.00  bus zastávka na náměstí

Vyškov        05.10  Duk. tř. –gymnázium              

CK FTL        

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ADVENTNÍ GYOR

 

cena 500 Kč

 

PROGRAM: Odjezd z Brna v 6:30 hod. Ráno příjezd do termálních lázní Györ. V lázních jsou kryté i venkovní sedací a plavecké bazény s termální vodou bohatou na minerály (teplota vody v bazénech 29 oC - 38 oC), s perličkovými lázněmi, podvodními masážními tryskami, vodopády a tobogány (64 m a 38 m). Za příplatek je možné využít saunu nebo masáže. Nachází se zde také restaurace s výbornou maďarskou kuchyní (teplé jídlo: 1.500-3.500 HUF), kavárna a vodní bar přímo v bazénu. Termální voda je zvláště vhodná při léčbě pohybového a trávícího ústrojí, při dýchacích a gynekologických obtížích. Pro ty z Vás, kteří neupřednostňují celodenní koupání v lázních, máme možnost procházky s průvodcem do historického centra Györ a návštěvy místních adventních trhů. U vyzdobených stánků s vůní levandule a vánočního koření si budete moci vychutnat svařené víno a vyzkoušet například maďarský chleba se sádlem, cibulí a paprikou či tradiční klobásy a samozřejmě nakoupit maďarské speciality... Na trzích můžete strávit celý den anebo se vrátit do termálů na odpolední relaxaci. Předpokládaný odjezd z Györu v 18:00 hod. Příjezd do Brna bude v 21:00 hod. Cena zahrnuje: dopravu zahraničním busem (WC, DVD, občerstvení za Kč), služby průvodce. Možné příplatky: komplexní cestovní pojištění včetně storna zájezdu 30 Kč/den/osoba. Vstupy do lázní: dospělí 320 Kč, děti do 15 let a senioři nad 65 let 250 Kč, děti do 3 let ZDARMA PLATBA VSTUPNÉHO V BUSE V ČESKÝCH KORUNÁCH Doporučujeme si vzít s sebou plavky, osušku, župan a gumové přezůvky. 

ck apollon                       

Copyright © 2017  VARIETA Travel