VÁNOČNÍ VARŠAVA
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Vánoční trhy ve Varšavě si tento rok nesmíte nechat ujít, i když je cesta trochu delší. Hlavní polské město má mnoho co nabídnout. Trhy se zde konají hned na několika místech. Nejznámější najdete na Zámeckém náměstí a na Starém městě. Vně vína, perníčků a jablek jen podtrhnou pohodovou vánoční atmosféru

Po příjezdu do Varšavy. Následuje prohlídka s průvodcem, během které uvidíte Staré město se zbytky hradeb a pevností Barbakan, Nové město, Královský zámek, jenž je velkou chloubou Varšavy, katedrálu sv. Jana, Královskou cesta, Národní muzeum, Palác vědy a kultury, Łazienkovský palác a Wilanów. Pohnutou novější historii Varšavy připomíná památník Varšavského povstání. Následuje osobní volno k návštěvě vánočních trhů. Na Zámeckém náměstí si přijde na své každý milovník ručně vyráběných vánočních dekorací do oken stejně jako ozdob ze slámy či dřeva. Dále zde koupíte výrobky z broušeného skla, pletené a háčkované dekorace nebo kovářské výrobky. Kochat se můžete i živým betlémem nebo lidovými tanci. Na Starém městě si můžete vychutnat preclíky obwarzanky, tekutý med nebo klobásky. Sportovní nadšenci mohou využít tamní venkovní ledovou plochu. Odjezd v 18:00.

       

 

Termíny

16.12.2023

 

Cena  1850

Cena zájezdu zahrnuje: dopravu, průvodce, pojištění CK

Cena nezahrnuje: vstupy, pojištění léčebných výloh

Nástupní místo: Lutín, Prostějov, Olomouc,  další nástupní místa po domluvě v CK  

CK MI NITRANS

----------------------------------------------------------------------------------------------------

 

adventní VARŠAVA

 

2.12.   16.12.2023

 

1490 KČ

 

Popis:

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, služby průvodce (po příjezdu do místa určení průvodce provede klienty po nejznámějších místech, dále následuje individuální program)

 

Cena nezahrnuje: komplexní cestovní pojištění 50,- Kč/osoba 

 

Poznámka: zájezd není poznávací, je zaměřen na adventní trhy

 

nást.místo OLOMOUC

 

CK BONTONZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

16.12.2023 od 1450 Kčobjednat
2.12.2023 1490 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel