MOŘSKÝ PARK LAGUNA S ADVENTEM VE SLOVINSKU 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

HOTEL HISTRION****

stojí vedle zbytků starobylého kláštera Bernardin na břehu Jadranu. V roce 2002 byl plně rekonstruován na kategorii ****. Komfortní pokoje s minibarem a satelitní TV mají balkony s výhledem na moře či na lagunu s kostelíkem, který je večer nádherně osvětlen. V budově hotelu a v okolí je několik restaurací a kaváren, do aquaparku je přímý vstup.

 

PŘEDSTAVUJEME VÁM VODNÍ PARK LAGUNA

1000 m2 MOŘSKÉ VODY... 30°C TEPLÉ... POD STŘECHOU... A 20 m OD MOŘE...

  ZÁPADNÍ KLIDNĚJŠÍ ČÁST PARKU NABÍZÍ
- plavecký bazén 20x10 m (hloubka 180 cm)
- kulatý bazén s průměrem 10 m s masážními lehátky
- vodopády
- 5 whirpoolů

VÝCHODNÍ ČÁST PARKU NABÍZÍ BAZÉNY S VODNÍMI HRÁTKAMI:
- 2 bazény pro děti o průměru 10 m a hloubce 50 cm a třetí dětský bazén s průměrem 14 m a hloubkou 80 cm
- tobogán, protiproud, gejzíry
- velký plavecký bazén s plochou 25x7,5 m
- oválný bazén s plochou 25x10 m s vodními děly a protiproudem
- turecká a finská sauna, solária
- mořská voda má teplotu 26 - 31°C v bazénech a 34 - 36°C ve vířivkách
- vzduch má konstantní teplotu 32°C

.

MOŘSKÝ PARK TERMARIS V ČASE ADVENTU 2023

Relaxace a advent


Vaše oblíbená slovinská přímořská relaxace úplně v novém aneb tradice v novém luxusu … s fantastickým adventním programem ve třech zemích. Oblíbený relaxační zájezd naší CK do krytých mořských bazénů a vířivek přímo na břehu Jadranu s hotelem 4* a s bufetovou polopenzí jezdíme více jak 20 let.
ADVENT ve Slovinsku: Ljubljana (UNESCO), Koper, Piran, Portorož
ADVENT v Rakousku: Velden am Wörthersee, Pyramidenkogel
ADVENT v Itálii: Terst

Celý hotelový komplex prošel v roce 2020 kompletní rekonstrukcí – pokoje jsou nově vystavěné a zařízené ve středomořském stylu s důrazem na istrijské tradice. Rekonstrukcí prošly všechny prostory hotelu vč. restaurace i vlastního Mořského parku. Vaše pohodová 4 denní relaxace v 7 bazénech s různými vířivkami či protiproudy a tryskami s mořskou vodou teplou 28 - 34 C přímo na břehu moře pod střechou a s výhledem na otevřené moře přímo ve vašem luxusním hotelu 4*. Vaše pokoje jsou přímo nad wellness Termaris (Laguna) a Benedicta. 4 denní volný vstup do bazénů v ceně. Zcela nové wellness se světem saun a terapií Benedicta za příplatek. V naší nabídce již více jak 20 let – nyní v krásném novém šatu moderního resortu, zbudovaného s citem k tradicím. Užijte si relaxační odpočinkový zájezd mezi mořem, oleandry, palmami, rozmarýnovými keři a vavříny, mezi Portoroží a Piranem, v nově zrekonstruovaném letovisku St. Bernardin Resort. Váš hotel obklopený nekonečnou modří moře má přímý přístup do mořského vodního parku Termaris (dříve Laguna) s nejkrásnějším výhledem na slovinské moře a do wellness centra Benedicta, které nabízí saunový svět, solnou místnost i nejrůznější istrijské masáže a kosmetické procedury. Adventní trhy ve třech zemích. Jeden z nejoblíbenějších prosincových zájezdů.

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy ve 22.00 hodin (odjezdová místa i před Prahou, z Prahy s nástupy po trase A – hraniční přechod Dolní Dvořiště). Noční transfer přes Rakousko do Slovinska.
2. - 4. den: Vaše individuální relaxace v mořských bazénech Termaris (Laguna). V průběhu pobytu vám nabízíme fakultativní adventní výlet (200 Kč): Adventní trhy a vyzdobené město v italském Terstu, kluziště přímo na břehu moře, nákupy. Vánoční trhy jsou otevřené na hlavních náměstích a pěších zónách a vedou až do přepychového prostředí náměstí Piazza Unita – největší náměstí v Evropě s výhledem na moře. Zdobí ho dvě dlouhé řady vánočních stromů. Tento výlet máte při nákupu zájezdu do 31.8. zdarma, jinak je za příplatek. Zastávka v adventním Koperu.
Procházky do Portorože (celoročně otevřené rušné přímořské letovisko, nejlepší ve Slovinsku, z hotelu jen cca 1 km procházkou podél moře) či historického Pirana v benátském stylu (z hotelu cca 2 km podél moře krásnou procházkou) na opačné straně od hotelu. V Piranu i Portoroži je adventní trh. Při ranním příjezdu 2. dne je možné si doobjednat bufetovou snídani. Ubytování (pokojová karta) obvykle kolem 14. hodiny (někdy ale i po příjezdu), ale již od rána můžete využívat relaxační Lagunu (Termaris).
5. den: Poslední programový den je odjezd z Laguny již kolem 12. hodiny. Dopoledne se ještě po snídani můžete koupat a relaxovat v Laguně (Termaris). Cca hodinový přejezd do Lublaně – adventní trhy ve slovinské metropoli, které jsou mezi světoznámým Plečnikovým Trojmostím (UNESCO) a největším kostelem Slovinska. Pro zájemce malá prohlídka města – Staré město, Plečnikova architektura. Lublaň je jednou z nejmenších evropských metropolí, přesto zdejší adventní trh patří k nejhezčím v Evropě. Centrální náměstí i nábřeží řeky Ljubljanice každoročně zdobí speciální tematická světelná výzdoba. Loni i tvořilo na 850 světelných soch a postav. V malém centru hraje několik flašinetářů v dobovém oblečení. Hrad nad historickým centremje slavnostně nasvícen. Slaměný betlém v životní velikosti.
V podvečer nejkrásnější adventní trhy na jihu Rakouska ve Veldenu u jezera Wörthersee. Největší plovoucí adventní věnec na světě má průměr 35 metrů a září na něm 80 tisíc světel. Je zde i plovoucí betlém, 40 adventních bud na promenádě s fascinující kulisou pohádkového zámku s řetězy světel. Zámek jak z pohádek z tisíce a jedné noci si zahrál v několika filmech i seriálech. Barokní betlém. Možnost projížďky lodí kolem adventního věnce. Adventní trhy pod nejvyšší dřevěnou rozhlednou na světě Pyramidenkogel. Ráno budete z mořské vody koukat na moře….a v podvečer z výšky 900 metrů nad mořem na vánoční alpskou krajinu….Noční transfer do ČR.
6.den: Návrat do Prahy v časných ranních hodinách. Ostatní místa s časovým odstupem jako při odjezdu.

TermínCena dospělýDěti do 15 let 
06.12. - 11.12.2023 9500 viz text Rezervovat


Dětské ceny platí při ubytování v pokoji rodičů (2 dospělé osoby) 20% - každé dítě do 15 let.

Cena zahrnuje:

dopravu , 3 x nocleh s bufetovou polopenzí v hotelu **** HISTRION, 4-denní neomezený vstup do akvaparku Termaris (dříve Laguna), pobytové taxy.

Slevy:

děti 3 – 6,9 let – sleva 1.500 Kč (s dvěma dospělými), děti 7 – 14,9 let – sleva 700 Kč (s dvěma dospělými), 3. osoba na třílůžkovém pokoji (sleva 700 Kč).

 

Doplatky:

1/1: 700 Kč, snídaně při příjezdu: 300 Kč, výhled na moře: 400 Kč/os.
Nabízíme i komplexní pojištění od VZP s tarifem: 162 Kč do 17 let, 228 Kč 18 – 69 let, 600 Kč klienti 70 +.

ck permonZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

6.12.2023 11.12.2023 9500 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


advent
Copyright © 2017  VARIETA Travel