ADVENT V SALZBURGU A NA WOLFGANGSEEs možností koupání v Bad Ischlu
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Bükfürdő  - jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní, otevřených plaveckých bazénů a zážitkových lázní a druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a lékařským wellness střediskem. Lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2. Bazény s léčivou vodou o teplotě 32-38 °C, plavecké bazény s vodou teplou 26 až 28°C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde se mohou do sytosti vydovádět. Nový svět saun pro 150 lidí byl vybudován pro opravdové milovníky sauny - tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina, aromasauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna, vnitřní i vnější ochlazovací bazény, Jacuzzi a Kneipův bazén, který se doporučuje použít na závěr saunování.Hotel Piroska se nachází v centru města Bük s dobrou dostupností ke všem atrakcím a zážitkům, které toto středisko nabízí. Hotelový park zárověň zaručuje klid a možnost relaxace. Léčebné lázně Bükfürdő  jsou vzdáleny 2,5 km od hotelu a dopravu do nich zajišťuje, bezplatně, vlastní hotelový autobus

  1. den:

odjezd z ČR v časných ranních hodinách, příjezd do Salzburgu: prohlídka města s průvodcem, návštěva vánočních trhů před Dómem, individuální volno. V podvečer přejezd do St. Gilgenu na Wolfgangsee: krátká prohlídka městečka, romantická večerní atmosféra barokních vánočních trhů. Večeře a ubytování v hotelu.

 

  1. den:

po snídani odjezd do Stroblu, následuje plavba lodí po jezeře Wolfgangsee ze Stroblu do St. Wolfgangu kolem obří plovoucí lucerny. Zde se skupina rozdělí na 2 části dle zájmu. První část skupiny se zdrží v St. Wolfgangu cca hodinu a půl (vánoční trhy) a poté odjede bez průvodce na 4 hodinové koupání do Bad Ischlu – Císařské lázně. Druhá část skupiny: St. Wolfgang - výjezd unikátní ozubenou parní železnicí na Schafberg, prohlídka městečka a kostela s průvodcem, vánoční trhy, poté odjezd do Bad Ischlu na prohlídku lázeňského městečka. Návrat do ČR ve večerních hodinách (do ČB cca ve 21 h, do Prahy cca ve 23 h).

 

Cena zahrnuje: dopravu busem, 1x ubytování v 3* hotelu, 1x polopenzi, průvodce, plavbu lodí ze Stroblu do St. Wolfgangu, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:vstupy: jízdné na Schafberg (cca 16 €), koupání v Bad Ischlu (16 €, se saunami 23 €), jednolůžkový pokoj (450,- Kč) akomplexní cestovní pojištění 72,- Kč/os.

 

Nástupní místa: Praha, Benešov, Votice, Tábor, České Budějovice.

 ck quick tour

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel