2 denní Hochkar
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jistota sněhu, upravené sjezdovky, doprava bez starosti.

 

HOCHKAR dosažitelný do 4-5 hodin z ČR, představuje největší a sněhem nejjistější lyžařskou oblast předhůří Alp, která umožňuje skvělou zimní zábavu od prosince do dubna. Výborně připravené sjezdovky nabízí to správné vyžití všem kategoriím lyžařů a snowboardistů. Legendární jistota sněhu na Hochkaru se potvrdila i v zimách, kdy bylo sněhu méně. Navíc dostatečná plocha sněhové pokrývky je pojištěna výrobou umělého sněhu. 9 vleků a 18,6 km sjezdovek s kapacitou 16.000 osob za hodinu.

Vleky & sjezdovky: čtyřmístná sedačková krytá lanovka 4 čtyřmístné sedačkové lanovky s dopravním pásem 1 dvoumístná sedačková lanovka 2 vleky, 1 cvičný vlek pro děti, máme českou instruktorku lyžování pro děti.

Ceny: dospělí: 2950 Kč trasa A        dospělí:  2750 Kč   trasa B

děti do 14 let  sleva 200 Kč děti do 6 let sleva 800 Kč

 

trasa A  Ostrava, Frýdek- Místek, Nový Jičín, Valašské Meziříčí,  Hranice, Olomouc, Prostějov, Brno

trasa B    Kroměříž, Otrokovice, Zlín,  Uherské Hradiště, Veselí, Hodonín, Břeclav, Mikulov   

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, ubytování v hotelu ***  se snídaní. pojištění CK,  průvodce

 

Na mistě dokoupení skipasu na 1.5 nebo 2 dny, dle zájmu a počasí. Ceny skipasů na rok 2018 najdete na www.hochkar.cz, skupinovou permanentku se slevou kupuje průvodce, eura se vybírají v autobuse. Dítě do 10 let platí skipas pouze 3 € v doprovodu 1 rodiče. Příjezd na Hochkar první den do 9 hodin, odjezd v neděli v 16.00 hodin, návrat  do nástupních míst 21 - 24 hodin. V pátek 2.2. možnost návštěvy místních solných lázní vzdálených 5 min. z hotelu.    

Možnost přikoupení pojištění léčebných výloh za 55 ,-- Kč na osobu a den, celkem 110 Kč/os. Podle zájmu možný příplatek na **** hotel :  + 500/Kč/os  Kč

CK DOMANO 

Nezávazná objednávka


Hochkar zima
Copyright © 2017  VARIETA Travel