DOLOMITY LYŽE
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Italská část Alp zvaná Dolomity patří bezesporu k nejkrásnějším z celé alpské oblasti. Kolmé skalní věže rámují rozsáhlé lyžařské areály s dokonalým technickým vybavením i báječným zázemím v podobě útulných horských chat, kde se může návštěvník občerstvit a posilnit před dalším lyžováním na perfektně upravených sjezdovkách. Co odlišuje tuto oblast od ostatních, je nejen jedinečná kulisa Dolomitů, ale i fakt, že je zde v zimě mnohem více krásných slunečných dnů než v jiných oblastech. Po celou dobu zájezdu máme k dispozici náš autobus, který nás téměř každý den ráno odváží k nástupním stanicím lanovek do jednotlivých areálů, aniž bychom se museli vázat na veřejné skibusy.

 

 

Program

1. den – odjezd z Ostravy v nočních hodinách, průjezd nástupními místy. V brzkých ranních hodinách Brno, v ranních hodinách Praha a Plzeň. Večer příjezd do Val di Fiemme, ubytování. Večeře.
2. – 5. den – lyžování v lyžařských střediscích v údolích Val di Fiemme a Val di Fassa. Díky vlastnímu autobusu, který nás bude vozit k nástupním lanovkám, budeme střídat několik lyžařských areálů v dostupné vzdálenosti od ubytování. Budeme tedy střídavě lyžovat v oblasti Sella Ronda zahrnující Val Gardenu a Belvedere, v oblasti Latemar organicky propojené s oblastí Obereggen. Zajedeme rovněž do známého areálu v sedle Passo San Pellegrino. Polopenze.
6. den – snídaně, celodenní lyžování v oblasti Pozza di Fassa. Večer odjezd.
7. den – příjezd do ČR v nočních hodinách. Ráno příjezd do Ostravy.

 

 

Charakteristika výletů

Zájezd je určen pro zájemce o sjezdové lyžování s možným doplněním výletů na běžkách.
Sjezdové lyžování:
Oblast nabízí bohatý výběr sjezdovek všech kategorií od lehkých až po náročné. Lze si pořídit pětidenní skipas Dolomity Superski platící ve všech navštívených střediscích za cca 265 € (senioři nad 65 let cca 238 €) nebo si kupovat jednodenní skipasy do jednotlivých středisek za cca 50 € (senioři cca 45 €).
Pohodové výlety na běžkách:
V některé dny lze uskutečnit (doplňkově ke sjezdovému lyžování) po upravených stopách v údolí Val di Fassa (zdarma) nebo v sedle Passo Pellegrino (placené – cca 6 €/den/osoba).

Nástupní místa na trase : Ostrava – Olomouc – Brno – Praha – Plzeň

 

 

Cena 12900 Kč zahrnuje:

 

Ubytování

5x ve *** hotelu ve 2lůžkových pokojích se soc. zařízením. Na hotelu k dispozici zdarma menší wellness se saunou.
Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2100 Kč / osoba / pobyt.

Stravování

5x italská polopenze. Snídaně švédské stoly, večeře servírované, 3 chody.

Dopravu

Klimatizovaným autobusem. Denní výjezdy do různých lyžařských středisek naším vlastním autobusem přítomným po celou dobu zájezdu.

A další

Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

CK EUROCYKL

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.1.2019 2.2.2019 12900 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel