Playmobil fun park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

PLAYMOBIL FUN PARK

leží u bavorského města Zirndorf a představuje naprosto fantastický a jedinečný svět her, pohybu a příjemných zážitků pro celou rodinu. Právě na tomto místě ožívají oblíbené figurky ze sérií, které jsou v nabídce firmy Playmobil. Nečekají vás zde žádné fronty na atrakce - Playmobil je totiž jedno obrovské dětské hřiště. Jedná se o jeden z nejoblíbenějšíh rodinných parků v Německu, kde si děti užijou skvělou zábavu jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Rytíři zde mají svůj Hrad, princezny Zámek, panenky Viktoriánský dům, Vikingové loď atd.

V tomto parku se ponoříte nejen do světa panáčka Playmobil. Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. Nově byl otevřen dinosauří šplhající park a rytíří atrakce. Čeká na vás velký rytířský hrad v novém vzhledu s lvími rytíři. Byl také otevřen nový areál o dinosaurech. Dinosauři v životní velikosti, každý druh dinosaura, který je znám a šplhací atrakce čekají na objevení a vyzkoušení.

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd ráno z ČR, přejezd do Německa, celodenní pobyt v Playmobil Fun Parku, který je nejlepším dětským hřištěm, jaké si umíte představit... V podvečer odjezd zpět. Návrat večer zpět do ČR.

 

cena dospělá osoba: 1300 Kč

cena dítě 3-11 let       1100 Kč

cena dítě do 2 let          500 Kč 

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ 

Autobusovou dopravu, vstupné do Playmobilu, průvodce 

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina) 

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

CK zájezdy pro děti

 

Nezávazná objednávka


playmobil park
Copyright © 2017  VARIETA Travel