Velikonoční plavba kolem Kanárských ostr.
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Gran Canaria • La Gomera • Tenerife • La Palma • Lanzarote • Gran Canaria
Skvělá plavba na Kanárských ostrovech. Pět ostrovů, jeden týden, tisíce dojmů! Půvabné město, nezapomenutelné pohledy, čas na odpočinek na pláži a výlety. Mimořádně bohatý program výletů umožní poznat nejznámější a nejzajímavější místa Kanárských ostro

TOUR PLAN:

1. DEN. (úterý) GRAN CANARIA 
Sraz účastníků na letišti v Katowicích. Let do Las Palmas. Přesun do přístavu LAS PALMAS. Nalodění a přivítaní kapitánem. Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Sestup na pevninu a objevování památek Las Palmas, živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Stojí za to vidět nejstarší čtvrť Vegueta s krásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Přibl. v 23.30 vyplynutí z přístavu směrem na la Gomeru. Nocleh

2. DEN. (středa) LA GOMERA 
Přibl. v 10.30 zamíření do přístavu SAN SEBASTIAN DE LA GOMERA, okouzlujícího hlavního města ostrova s malou městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských nájemních domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba: kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volný čas na palubě, zábavní program na lodi. Sestup na pevninu a volitelně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR LA GOMERA nebo VIVA LA GOMERA. Přibl. ve 20.30 vyplynutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh.

3. DEN. (čtvrtek) TENERIFE 
Přibl. v 5.30 zamíření do přístavu SANTA CRUZ DE TENERIFE, hlavního města Tenerife. Srdcem největšího města Tenerife je náměstí Plaza Espana, které se nachází v blízkosti nejstaršího kostela na ostrově - Matriz de la Concepción a lákající turisty obchodní ulička Calle Castillo. Volný čas na palubě. Sestup na pevninu a volitelně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR TENERIFE, VIVA EL NORTE, U NOHOU TEIDE, TAGANANA & LA LAGUNA, LORO PARK, SIAM PARK nebo TEIDE – SVATÁ HORA GUANČŮ. Nocleh.

4. DEN. (pátek) TENERIFE 
Volný čas na palubě, účast na zábavním programu na lodi. Sestup na pevninu a volitelně (za příplatek na místě) účast na výletech: GRAN TOUR TENERIFE, VIVA EL NORTE, U NOHOU TEIDE, TAGANANA & LA LAGUNA, LORO PARK, SIAM PARK nebo TEIDE – SVATÁ HORA GUANČŮ. Přibl. v 21:00 odjezd z přístavu směrem na La Palmu. Nocleh.

5.den LA PALMA

6.den  LANZAROTE

7.den GRAND CANARIA

8.den  vylodění a odhlášení z výletní lodi a podle naplánovaných odlet odlet do Katowic

SOFT ALL INCLUSIVE: ranní káva; snídaně (7.30-9.30), oběd (13.00-14.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu nebo podávaná v hlavní restauraci nebo v Lido Garden s verandou; k obědu a večeři omezená konzumace vína (0,5 l / osoba) nebo 1 pivo nebo nealkoholický nápoj a voda (0,5 l / osoba); odpolední čaj / káva a občerstvení na určeném místě; 3 specifikované alkoholické nebo nealkoholické nápoje a 1 pivo nebo 2 sklenice vína podávané ve vyhrazeném baru pro osoby starší 18 let (18.30-22.00); po večeři občerstvení na určeném místě; navíc, v každé kabině je denně láhev s vodou (1,5 l).

ULTRA ALL INCLUSIVE (s příplatkem): v kartě jsou neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, vermut, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, Cosmopolitan, Bon Voyage, Virgin Pinacolada, Majestic Martini a mnoho dalších, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

CK ITAKA

Nezávazná objednávka


loď
Copyright © 2017  VARIETA Travel