Velikonoce - 2 denní Budapešť
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Program:

 

1. den: Odjezd z Brna v 5:30 od autobusového nádraží Zvonařka, příjezd do Budapešti, prohlídka města s průvodcem: Citadela, Hradní vrch, Matyášův chrám, Rybářské bašty, návštěva městské tržnice z 19. stol. (Vásárcsarnok), Parlament, Opera, bazilika sv. Štěpána, odjezd na hotel, nocleh.

 

2. den: Snídaně, odjezd z hotelu, náměstí Hrdinů a památník Milénia, návštěva termálních lázní Szechneyi nebo volný program na prohlídku Budapešti (např. galerie a muzea), navečer odjezd z Budapešti, příjezd do Brna ve večerních hodinách. MHD je v Budapešti pro členy EU od 65 let zdarma.

 

Termální lázně Szechenyi otevřené v r. 1881 a nově zrekonstruované, které jsou největším evropským lázeňským komplexem, pramen je nejhlubší a nejteplejší v Budapešti, na povrch vyvěrá voda o teplotě 75 °C. Termální voda je bohatá na minerály, účinná při léčbě pohybového ústrojí, revmatických a nervových potíží, používá se také jako pitná kúru při léčení katarálních poruch dýchacího a zažívacího ústrojí. V blízkosti lázní se nachází ZOO.

 

Doporučujeme: Vzít plavky, koupací čepici do plaveckého bazénu v Szechenyi lázních, osušku, župan a gumové přezůvky.

 

Cena zahrnuje: Dopravu, 1x nocleh v hotelu v Budapešti v 2lůžkovém pokoji se snídaní (WC, sprcha na pokoji), městskou taxu a průvodce.

 

Cena nezahrnuje: Vstup do termálních lázní Szechenyi 6.300 HUF, plavba po Dunaji 3.000 HUF, Rybářské bašty 1.000 HUF, Muzeum krásných umění 3.000 HUF, kostel sv. Štěpána 2.000 HUF.

 

Příplatky: 1lůžkový pokoj 1000 Kč. Povinná pobytová taxa 3 €/os/noc, platí se na místě.

 

Lze dokoupit komplexní pojištění (úraz, storno z důvodu nemoci, léčebné výlohy) za 62 Kč.

ck alkatourZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

11.4.2020 12.4.2020 2000 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Velikonoce
Copyright © 2017  VARIETA Travel