Velikonoce v Benátkách
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Prožijte Velikonoce v romantických Benátkách.

Program:   19.4.-22.4.2019

 

1. den Odjezd v 7.00 z Brna, Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), přes Rakousko, zastávka v motorestu na oběd, příjezd do Itálie, nocleh u Padovy.

 2. den :Snídaně, příměstským vlakem z Padovy do Benátek, výlet lodí na ostrovy benátské laguny, Murano - návštěva skláren, basilika Santa Maria e Donato, Burano - rybářský ostrov s malebnou architekturou, proslaven výrobou krajek, Torcello - před 1500 léty největší a nejdůležitější osídlení benátské laguny, basilika Santa Maria Assunta, kostel Santa Fosca. Benátky - nám. San Marco, individuální program, projížďka lodí po kanálu Grande, příměstským vlakem z Benátek do Padovy, nocleh.

 3. den Snídaně, příměstským vlakem z Padovy do Benátek, Basilika dei  Frari, most Ponte Rialto, Basilika a náměstí San Marco, věž Kampanila, most Vzdechů, Dóžecí palác, budovy Prokurace, Hodinová věž, odpoledne volný program, sobotní atmosféra benátského karnevalu, příměstským vlakem z Benátek do Padovy, večer odjezd do ČR.

 4. den :Příjezd do Brna v ranních hodinách. 

Základní cena 4000 Kč  zahrnuje:Dopravu, 2x nocleh v hotelu v2lůžkových pokojích v hotelu se snídaní a průvodce. 

Cena nezahrnuje:Benátky: celodenní jízdenka vaporettem (městská lodní doprava) 20 €, příměstský vlak 4x 4,2 € a vstupy do  muzeí (Dóžecí palác 16 €, galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €.

možnost zajíštění 1/1 l pokoje  + 1200Kč/2 noci

Doporučené kapesné 80 €.  

Lze dokoupit komplexní pojištění (úraz, storno, léčebné výlohy) 30 Kč/ den a místenku na konkrétní sedadlo v autobusu

 ? 100 Kč. Příplatek za samostatné dvousedadlo pro 1 osobu 1.500 Kč.

CK ALKA tour  IČO 60737352

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Velikonoční Benátky

 

19.4.-21.4. 2019

super last minute  1349 Kč   vyprodáno !!!!

 

Program

Odjezd a nástupní místa: 

 

21:00 - ulice Na Florenci, Praha 1. 

21:45 - Benešov, Benzina

22:30 - Tábor, Benzina ulice Soběslavská 

23:15 - České Budějovice, Výstaviště

 

Program zájezdu: 

1. den

Ve 21:00 hodin odjezd z Prahy, noční přejezd do Itálie. 

2. den 

Po nočním přejezdu do Itálie  přijedeme do Benátek v dopoledních hodinách. Následuje prohlídka tohoto slavného města na laguně s průvodcem. Uvidíte to nejzajímavější, co historie městu zanechala: náměsti sv. Marka se stejnojmenným chrámem, zvonici Campanillu přímo proti chrámu, tradiční sídlo benátských dóžat původně z 9. století Dóžecí palác, mramorovou Loggettu, nejfotografovanější most světa Ponte di Rialto přes Canal Grande, kostely s obrazy slavných malířů Tiziana Vecelliho nebo Paola Veroneseho. Zájemci mohou v individuálním volnu lodí vyrazit na okolní ostrovy Murano a Burano.

 

Po prohlídce nastane individuální volno k návštěvě galerií, kostelů nebo posezení v příjemných kavárnách nebo rybích restaurací v centru města. 

Fakultativně nabízíme panoramatickou plavbu lagunou za 12 EUR. 

Odjezd zpět do ČR v cca 22 hodin - bude upřesněno průvodcem na místě.

 

Cena zahrnuje

  • dopravu zájezdovým autobusem
  • služby průvodce cestovní kanceláře Hello Tour
  • pojištění CK proti úpadku

 

Cena nezahrnuje
  • cestovní pojištění
  • vstupy do objektů (15 EUR/os. - lodní lístek na ostrovy, Dóžecí palác 15 EUR, Bazilika Sv. Marka 6 EUR, obvyklá cena vstupného do kostelů s uměleckými sbírkami cca 6 EUR)
  • povinný příplatek za vjezd autobusu do laguny, parking a zpáteční lodní lístek z nám. sv. Marca na parking 26 EUR/ os.
  • panoramatická plavba lagunou 12 EUR
  • CK Hello tour

 

 

 

 

 

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

19.4.2019 22.4.2019 4000 Kčobjednat

vyprodáno

19.4.2019 21.4.2019 1349 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


benatky_obr1
Copyright © 2017  VARIETA Travel