Velikonoce v Benátkách
 
Způsob dopravy:

Prožijte Velikonoce v romantických Benátkách.

Program:

 

1. den Odjezd v 7.00 z Brna, Nádražní 16 (bývalé městské lázně na ulici Kopečné), přes Rakousko, zastávka v motorestu na oběd, příjezd do Itálie, nocleh u Padovy.

 2. den :Snídaně, příměstským vlakem z Padovy do Benátek, výlet lodí na ostrovy benátské laguny, Murano - návštěva skláren, basilika Santa Maria e Donato, Burano - rybářský ostrov s malebnou architekturou, proslaven výrobou krajek, Torcello - před 1500 léty největší a nejdůležitější osídlení benátské laguny, basilika Santa Maria Assunta, kostel Santa Fosca. Benátky - nám. San Marco, individuální program, projížďka lodí po kanálu Grande, příměstským vlakem z Benátek do Padovy, nocleh.

 3. den Snídaně, příměstským vlakem z Padovy do Benátek, Basilika dei  Frari, most Ponte Rialto, Basilika a náměstí San Marco, věž Kampanila, most Vzdechů, Dóžecí palác, budovy Prokurace, Hodinová věž, odpoledne volný program, sobotní atmosféra benátského karnevalu, příměstským vlakem z Benátek do Padovy, večer odjezd do ČR.

 4. den :Příjezd do Brna v ranních hodinách. 

Základní cena zahrnuje:Dopravu, 2x nocleh v hotelu v2lůžkových pokojích v hotelu se snídaní a průvodce. 

Cena nezahrnuje:Benátky: celodenní jízdenka vaporettem (městská lodní doprava) 20 €, příměstský vlak 4x 4,2 € a vstupy do  muzeí (Dóžecí palác 16 €, galerie Baziliky S. Marco 5 €, Kampanila 8 €.

možnost zajíštění 1/1 l pokoje  + 1200Kč/2 noci

Doporučené kapesné 80 €.  

Lze dokoupit komplexní pojištění (úraz, storno, léčebné výlohy) 30 Kč/ den a místenku na konkrétní sedadlo v autobusu

 ? 100 Kč. Příplatek za samostatné dvousedadlo pro 1 osobu 1.500 Kč.

CK ALKA tour  IČO 60737352Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

19.4.2019 22.4.2019 4000 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


benatky_obr1
Copyright © 2017  VARIETA Travel