Slovensko Bešeňová
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Geotermální voda vyvěrá z hloubky 1987 metrů s teplotou 60,5 °C. Voda termálních lázní má blahodárné účinky na zdraví  - relax, léčba pohybového aparátu a dýchacích cest. V zábavně-adrenalinové zóně je nabídka vodních atrakcí a zážitků, tobogánů, bazén s umělým vlnobitím.

 

Hotel Bešeňová*** je situovaný přímo v areálu Vodního parku Bešeňová, nabízí hotelové Spa a Wellness. Hotelové pokoje typu standard jsou vybavené  WC, koupelnou, TV, fénem, WiFi. Ubytování v den příjezdu je od 14 hod. Opuštění pokoje poslední den je do 10 hod.

 

Cena zájezdu zahrnuje:doprava autobusem, 2x ubytování v hotelu***+ pokoje standard, 2x večeře (podle obsazenosti hotelu bufet nebo servírovaná 3 chodová), 2x snídaně formou bufetu, 2x celodenní vstupenka do termálních lázní (2. a 3. den), zákonné pojištění CK proti úpadku, místní poplatky, jednorázový 3 hodinový vstup do wellness.

 

Cena zájezdu nezahrnuje:komplexní cestovní pojištění Kolumbus 102 Kč/os., vstupné do termálních lázní 1. den

 

Program: 

1. den: Ráno odjezd z nástupních míst na Slovensko do Hotelu Bešeňová. Ubytování, možnost relaxace ve wellness nebo individuálně termální lázně, večeře.

2. den: Po snídani celodenní koupání v termálních lázních. Večeře.

3. den: Po snídani vracení pokojů do 10.00 hodin. Bude přistaven autobus k uložení větších zavazadel. Koupání v termálních lázních až do odpoledních hodin. Odjezd cca v 17:00 hodin. Návrat do PV  cca ve 21 hodin.

 

Info pro ty, kdo jedou poprvé: K běžným koupacím potřebám si přibalte i ručník, župan, osušky, pantofle.

 

CENA ZÁJEZDU             4.400,- Kč/os       

Junior 12 – 18 let      4.100,- Kč/os                                                          

DÍTĚ 6 - 12 let              3.900,- Kč/os

 

PROSTĚJOV           OLOMOUC    

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je  závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.

Prostějov              09.50hl. nádr.st H u lokomotivy, 10.00 ZŠ Jana Železného

Olomouc              10.20 Tržnice (staré autobusové nádraží)

 

Ck FTLZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

8.5.2019 10.5.2019 4400 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Bešeňová
Copyright © 2017  VARIETA Travel