prodloužený víkend v term.lázní Bukfurdo
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Bükfürdő  - jedny z nejznámějších a nejoblíbenějších evropských léčebných lázní, otevřených plaveckých bazénů a zážitkových lázní a druhé největší maďarské lázně s nejmodernějším světem sauny a speciálním lékařským wellness střediskem.
Lázně umístěné na 14 hektarech jsou skutečným lázeňským komplexem se 32 bazény a vodní plochou přesahující 5200 m2
Bazény jsou napuštěny léčivou vodou o teplotě 32 až 38 °C, plavecké bazény vodou teplou 26 až 28 °C a pro nejmenší jsou přichystána brouzdaliště, která mohou používat jen oni a kde se mohou do sytosti vydovádět. 
Nový svět saun pro 150 lidí byl vybudován pro opravdové milovníky sauny - tepidárium, parní lázně, infračervené i finské sauny, ledová kabina, aromasauna a venkovní finská sauna, vnitřní odpočinková zóna, vnitřní i vnější ochlazovací bazény, Jacuzzi a Kneippův bazén, který se doporučuje použít na závěr saunování.

Hotel Piroska se nachází v centru města Bük s dobrou dostupností ke všem atrakcím a zážitkům, které toto středisko nabízí. Hotelový park zároveň zaručuje klid a možnost relaxace.
Léčebné lázně Bükfürdő  jsou vzdáleny 2,5 km od hotelu a dopravu do nich zajišťuje bezplatně vlastní hotelový autobus.  

 

Vybavení

restaurace s maďarskou a mezinárodní kuchyní využívající především sezonní a regionální produkty, lobby bar, wellness bar, živá hudba a hudební večery na terase (18:00-22:00 hod.), večerní zábava pro dospělé i dětské programy, prostorné parkoviště ve dvoře, Wi-Fi v celém objektu (zdarma). 
Vlastní zážitkové lázně s třemi bazény, tobogánem, svět saun, široká nabídka wellness. Ve wellnessové části, vybudované podle principů Feng Shui se můžete příjemně vykoupat mezi rozmanitými tryskami, s turbogejzírem, s krční masáží a perlivou lázní, v zážitkových koupelích nebo se můžete ochladit ve venkovním bazénu hotelu. Ve světě sauny si můžete vybírat z následujících možností: finská sauna, biosauna (se světelnou terapií), infrasauna (se sloupy ze solných krystalů), turecké parní lázně s aromaterapií a světelnou terapií. Pro nejmenší návštěvníky je k dispozici  dětská zážitková koupel s relaxačním prostorem s hračkami, dětskou postýlkou a s místností pro přebalování. Dámy se zase mohou nechat zkrášlit v kadeřnictví, relaxovat na kosmetice, pedikuře, manikuře nebo si vybrat ze široké nabídky masáží. 

Ubytování

standardní, pohodlně vybavené pokoje s koupelnou se sprchou a WC, fénem, trezorem, ledničkou, TV a telefonem.
Na vyžádání možnost pokojů s 1-2 přistýlkami.

Stravování

Polopenze - snídaně a večeře formou bohatého bufetu sestaveného ze sezonních a regionálních produktů s důrazem na zdravou výživu.
Na vyžádání možnost dietní stravy - bezlepková, bezlaktózová, diabetes apod.

Cena zahrnuje

4dny/ 3 noci ubytování s polopenzí, dopravu autobusem, technický doprovod,  2denní nebo 1denní vstupenku do léčebných lázní Bükfürdő (bez zážitkových bazénů a saun), hotelový bus k lázním, neomezený vstup a využívání hotelového wellness centra, lázeňské ručníky, Wi-Fi a technický doprovod během cesty autobusem a přihlášení v hotelu (check-in). Děti 5-11.9 let mají v ceně ubytování a polopenzi, nemají vstup do lázní. 

U pobytu v termínu 4.-9.7. je v ceně 3x denní vstupenka do léčebných lázní Bükfürdo (bez zážitkových bazénů a saun).

Cena nezahrnuje

pobytovou taxu 1,60 €/ od 18 let/ noc – povinná platba při příjezdu,
zapůjčení županů 5 €/ kus/ pobyt + kauce 10 €/ kus, extra výměna županu 3 €/ kus,
extra výměna lázeňského ručníku 1,50 €/ kus. 

Doprava

doprava pohodlným autobusem v ceně.
Odjezd z Prahy v 06.00 hod., další nástupní místa na dálnici D1 - motoresty a benzivá čerpadla v blízkosti Benešova-Vlašimi-Humpolce-Jihlavy a Brna, cestou zdravotní zastávky. 

CK BENNA TOUR

 

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

4.7.2019 7.7.2019 5640 Kčobjednat
26.9.2019 29.9.2019 5180 Kčobjednat
25.10.2019 28.10.2019 5180 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


hot.Piroska
bukfurdo
Copyright © 2017  VARIETA Travel