Barcelona a Montserrat
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

program:

 

1.den:Odjezd z ČR, přes Německo, Francii.

2.den:Ráno příjezd na pobřeží Costa Brava. Individuální program                 u moře. Nocleh.

3.den: Barcelona -  hlavní město Katalánska: vydáte se po stopách geniálního architekta A. Gaudího, uvidíte velkolepý chrám Sagrada Familia, Gaudího domy a park Güel. Poté poutní místo Montserrat, klášter v horách se známou černou madonou. Návrat do Barcelony - okružní jízda se zastávkami: standion Camp Nou FC Barcelona, Miroův  park, Placa d´Espaňa se známou fontánou, Národní palác, Pueblo Espaňol. Vrch Montjüich sespoustou muzeí a galerií na jehož vrcholu leží hrad, ze kterého je jedinečný výhled na metropoli a zajímavý je olympijský stadion.

4.den: Barcelona -  prohlídka historického centra začne na Placa Catalunya.Poté se vydáte do Barri Gótic - nejstarší části města, které dominuje katedrála sv. Eulálie a nádherné Královské náměstí s palmami.Podíváte se nakanovnické domy, královský palác, kaple sv. Agáty, Archiv koruny  Aragónské, palác Generality, radnici a další pamětihodnosti. Projdete se poznámé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru, potkáte zde různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejorginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky a barevná květinářství a množství kaváren a restaurací. Návštívíte známou secesní tržnici La Boquería a uvidíte slavnou operu Gran Teatre del Liceu. Dostanete se i do starého přístavu se sochou Kryštofa Kolumba a středověkými loděnicemi. Poté osobní volno k návštěvě muzeí či nákupům. V Port Vell se můžete projít elegantní přístavní promenádou. Za návštěvu stojí unikátní podmořské akvárium největší v Evropě.  Večer odjezd.                                

5.den:Návrat do ČR. 

 

First minute 

KódTurnusTermínPokoj 1/3 infoPokoj 1/2 infoDoprava
918 1 29.5.2019 - 2.6.2019 6 291 Kč 6 964 Kč Doprava autokarem

                                     

 

Cena zájezdu zahrnuje: 

  • 2 x ubytování v hotelu*** s polopenzí, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.

 

Cena zájezdu nezahrnuje: 

  • vstupy a místní taxy.
  • samostatné ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji na přání klienta: 2.500 Kč (připočítává se k ceně 2 lůžkového pokoje). Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání ! 

 

ODJEZDY:  Bez příplatku:  Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov. S přípl. 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov. S příplatkem 200 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov

CK WISNAR                  Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

29.5.2019 2.6.2019 od 6291 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Barcelona
Barcelona
Copyright © 2017  VARIETA Travel