Kuba- krásy ostrova
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Program zájezdu:

1. den: Přílet do destinace
Let do destinace s přestupem (bude upřesněno v pokynech k odletu). Plánovaný přílet do destinace v odpoledních nebo večerních hodinách. Informační schůzka na hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

2. den: panoramatická prohlídka Havany s obědem (výlet v ceně)
Po snídani následuje přesun do centra města Havany a její panoramatická prohlídka. Na začátku uvidíme staré centrum Havany, které je impozantním příkladem španělské architektury. Budeme pozorovat známé americké automobily, které se používaly kolem padesátých let, slavné uličky s barokními stavbami pod ochranou UNESCO, El Capitolio inspirované Capitolem ve Washingtonu, který prezentuje předrevoluční americký vliv, náměstí Plaza de la Catedral s barokní katedrálou, náměstí Armas, ulici Prado, pobřežní promenádu Malecon, kterou Kubánci využívají k posezení a klábosení až do rána, známou ulici barů, po které se procházel i Ernest Hemingway, bar La Bodeguita del Medio, který je svatostánkem kubánského mojita a rybí restaurace a koktejl bar Floridita.
Během prohlídky města nás čeká i společný oběd (zdarma), během kterého ochutnáme místní speciality. Po obědě jsme pro Vás připravili návštěvu manufaktury na výrobu známého rumu Havana Club Ron Museum.
Před návratem do hotelu se ještě zastavíme na trhu Mercado de San Jose, kde budete moci nakupovat ručně vyrobené suvenýry (první pondělí každého měsíce je zavřeno, v tomto případě můžete nakupovat suvenýry v obchůdcích na ulici Obispo.) Následuje návrat do hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

V ceně: oběd v místní restauraci + 1 nápoj v ceně.

3. den: fakultativní výlety Pinar del Rio & Vinales a show “Tropicana”
Dnes na nás čeká fakultativní výlet Pinar del Rio & Vinales s obědem.
Po snídani v hotelu se vydáme směrem na západ do jedné z nejhezčích oblastí ostrova, do Pinar del Rio & Vinales. Tato oblast je známá především pěstováním tabáků a výrobou slavných kubánských doutníků. Jednu z početných zdejších manufaktur na produkci doutníků samozřejmě navštívíme, a budeme mít tedy možnost pozorovat proces jejich ruční výroby. Dále navštívíme jeskyni, ve které se místní obyvatelé ukryli před pronásledováním "bílým člověkem, poté co na ostrov dorazily Španělé. Aby přežili, vydali se na nebezpečnou cestu přes řeku s názvem "La Cueva de Los Indios na malých lodičkách.
Posléze nás čeká oběd v typické kubánské vesnici v údolí Vinales. Po obědě uvidíme Mural de Prehistoria, což je obří, 120 m dlouhá, kontroverzní malba vytvořená na skalní stěně hory Mogote Dos Hermanas několik kilometrů od vesnice Vinales. Má znázorňovat vývoj života na planetě Zemi od prvohor až ke člověku. Tento „obří komiks“ byl navržen v roce 1961 Leovigildem Gonzálesem Morillem. Vzhledem k vlhkému a tropickému podnebí, které malbu narušuje, musí být nátěr pravidelně obnovován. Poté návrat do hotelu.

Vzhledem k tomu, že kubánská manufaktura na doutníky je uzavřena v sobotu, neděli a místní prázdninové dny, tato prohlídka může být provedena v Havaně.

Večer: Show Tropicana s večeří
Večer máme možnost se podívat na jedinečnou karibskou show Tropicana, během které vystoupí na 200 tanečníků, zpěváků a figurantů. Tato show má velmi dlouhou historií, pravidelně se pořádá již od roku 1939. Návrat do hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

4. den : Velká prohlídka Kuby ( s obědem)
Dnes po snídani se můžeme zúčastnit velké prohlídky Kuby s obědem. Brzy ráno odjíždíme autobusem do známé čtvrti Jaimanitas, kde si prohlídneme známý Fusterův dům s jeho obrazy. Obrazy Jose Rodrígueze Fustera měly vždy originální rys, protože jako keramik používal vždy trojrozměrné materiály. Již začátkem roku 1996 měl jasno v tom, co chce dosáhnout a tvrdě pracoval na svém projektu. Jeho mistři, Brancusi, Picasso a Gaudi, mu dali klíč k osobnímu kouzlu a souznění s přírodou. Jeho vize o historii Kuby a okolních zemí silně ovlivnily životy Kubánců a dobře je znají i v zahraničí. Dále navštívíme Muzeum revoluce, kam se dopravíme velice originálně, a to americkými auty. Kromě toho navštívíme i Callejon de Hamel, což je úzká ulička, která se v průběhu let stala svatyní afro-kubánských náboženství prostřednictvím umění vytvořeného Salvadorem Gonzálezem. Budovy jsou lemovány pestrobarevnými nástěnnými malbami, sochami a předměty, které zobrazují rituály a božstva. Návrat do hotelu.

Večer: Večeře a jedinečná show v Havana Cafe Buena Vista
Během večera zažijeme neopakovatelnou kubánskou show. V restauraci, která se nachází na známém náměstí Plaza de la Vieja nás čekají kubánští umělci, kteří hráli s kubánskou kapelou známého zpěváka Compay Segunda, doprovázenou živými rytmy a kubánskou salsou. Během večeře si užijeme i živý koncert Buena Vista show. Poté Návrat do hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

5. den: Prohlídka vesničky Cojimar, působiště Ernesta Hmingwaye
Po snídani se vydáme na návštěvu vesničky Cojimar, kde Ernest Hemingway, slavný spisovatel, strávil 20 let svého života. Malé kubánské rybářského městečko s názvem Cojimar je vzdálené 20 minut jízdy od Havany. Právě zde napsal spisovatel Ernest Hemingway svůj slavný román "Stařec a moře". Navštívíme jeho spektakulární statek nazývaný “Finca La Vigia”, který si pořídil z peněz získaných z románu "Komu zvoní hrana". Dům je zařízený v noblesním stylu a dnes slouží jako muzeum. Poté nás čeká oběd v restauraci, kde jídával i sám Hemingway, v restauraci Las Terrazas. Po obědě si uděláme pauzu na terase známého hotelu, kde spisovatel trávil 7 let a také navštívíte pokoj 511 v hotelu Ambos Mundo, kde dokončil román s názvem "Komu zvoní hrana". Návrat do hotelu a volný čas.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

6. den: Přesun Havana - Varadero
Po snídani opustíme hotel v Havaně a autobusem se přesuneme do známé plážové oblasti – Varadero. Příjezd a ubytování v hotelu + volný čas.
Přenocování v min. 4* hotelu ve Varaderu s All Inclusive.

7. den: Volný den anebo plavba katamaránem a návštěva delfinára.
Dnes volný čas v hotelovém resortu s možností koupání nebo se můžeme zúčastnit volitelného výletu Crucero del Sol (plavba na katamaránu + delfinárium, s obědem).
Odjezd autobusem do přístavu Marina Gaviota. Poté se nalodíme na palubu pohodlného katamaránu a budeme si užívat plavbu kolem okolních ostrůvků. Můžeme relaxovat na sítích nebo na stinných místech a většinou během plavby se nám podaří pozorovat i delfíny a mořské ptáky. Poté se zastavíme u korálového útesu, kde si užijeme šnorchlováni v teplých a čistých vodách, obývaných komplexním a barevným podmořským životem. Katamarán pak zakotví na nádherné a odlehlé pláži, kde si můžeme vychutnat volný čas k opalování a koupání. Další zastávka je delfinárium, kde se podává k obědu lahodný humr (k dispozici jsou i další jídla). Zde si užijeme interakční relaci s delfíny a delfíní show. Následně se budete plavit zpátky do přístavu. Návrat do hotelu.
Přenocování v min. 4* hotelu ve Varaderu s All Inclusive.

8. den : Volný den anebo
Dnes volný čas v hotelovém resortu s možností koupání nebo se můžeme zúčastnit adrenalinového výletu Jeep Safari.
Z hotelu nás vyzvedne autobus, který nás doveze k džípům. Nejdříve si podnikneme krátný výlet po okolí, poté si uděláme koupací pauzu v Playa De Coral, kde je kromě koupání možné i pozorovat korály během šnorchlováni. Potom krátké plavání v jeskyni Saturn. Během našeho výletu navštívíme i farmu v údolí Yumuri, kde ochutnáme tradiční kubánské jídlo. Následuje volný čas pro jízdu na koních. Poté se vydáme na 30minutovou projížďku po řece Canimar na lodích. Džípy se dostaneme na začátek naší cesty a do hotelu se vrátíme autobusem.
Přenocování v min. 4* hotelu ve Varaderu s All Inclusive.

9. den: Varadero – Havana a let zpátky
Dnes se bohužel musíme rozloučit a čeká nás check-out z hotelu a transfer autobusem na letiště Jose Martina v Havaně. Let zpátky do ČR.

 

Vybavení Hotelu

Ubytování: hotel "no name" kategorie min. 3* v Havaně a kategorie min. 4* ve Varaderu.
K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha nebo vana, fén), telefonem, TV, klimatizací, minibarem (za poplatek) a možnost trezoru za poplatek. .
Při poznávacích zájezdech se nejedná o ubytování v žádném konkrétním hotelu. Jména hotelů se dozvíte až po příletu do místa od delegáta. U těchto ubytovacích zařízení nemůžeme zajistit Vaše zvláštní požadavky. Fotografie ubytování v této nabídce jsou pouze ilustrační.

 

Stravování

Hotel v Havaně na 5 nocí - snídaně formou bufetu.
Hotel ve Varaderu na 3 noci - All Inclusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní rozlévané nealkoholcké a alkoholické nápoje).

 

Služby za poplatek

- Rozšířené Top cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu za 1.000,- Kč / os. / pobyt
- Balíček 5 večeří v Havaně: 89 Eur / osoba (platba na místě u delegáta)
- Vyřízení víz 850,- Kč / osoba
- Fakultativní příplatky, výlety a služby (možnost dokoupení u delegátů na místě)

Programový balíček výletů 1 - 299 €/os.

Pinar del Rio & Vinales s obědem (den 2.)
Big Kuba tour s obědem (den 3.)
Ernest Hemingway, Cojimar Fishing Town prohlídka s obědem (den 4.)
Exkurze Crucero del Sol – katamarán + delfíni (den 6.)

Programový balíček výletů 2 - 229 €/os.

Pinar del Rio & Vinales s obědem (den 2.)
Big Kuba tour s obědem (den 3.)
Ernest Hemingway, Cojimar Fishing Town prohlídka s obědem (den 4.)
Habana Café Bueno Vista Show včetně večeře (den 3.)

Extra výlety

Havana Café Bueno Vista bez večeře 59 €/os. (den 3.)
Tropicana show s večeří 99 €/os. (den 2.)
Jeep Safari s obědem 4 osoby v 1 džípu 40 €/os. (2 osoby v 1 džípu 40 €/os. příplatek)

 

Poznámka

- Tato akce platí pouze pro osoby starší 50 let. Osoby mladší 50 let jsou za příplatek 2 000 Kč / osoba.
- Počet dětí je u poznávacích zájezdů omezený, děti mohou cestovat pouze na vyžádání u CK.
- Změny programu nejsou plánovány, ale jsou vyhrazeny.
- Konkrétní názvy hotelů jsou upřesněny na místě delegátem. Fotografie ubytování u nabídky jsou ilustrativní.
- Jednotlivé výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám a výkladů průvodců), obědy a večeře nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety, obědy a večeře si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta formou jednotlivých balíčků.

 

Program zájezdu:

1. den: Přílet do destinace
Let do destinace s přestupem (bude upřesněno v pokynech k odletu). Plánovaný přílet do destinace v odpoledních nebo večerních hodinách. Informační schůzka na hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

2. den: panoramatická prohlídka Havany s obědem (výlet v ceně)
Po snídani následuje přesun do centra města Havany a její panoramatická prohlídka. Na začátku uvidíme staré centrum Havany, které je impozantním příkladem španělské architektury. Budeme pozorovat známé americké automobily, které se používaly kolem padesátých let, slavné uličky s barokními stavbami pod ochranou UNESCO, El Capitolio inspirované Capitolem ve Washingtonu, který prezentuje předrevoluční americký vliv, náměstí Plaza de la Catedral s barokní katedrálou, náměstí Armas, ulici Prado, pobřežní promenádu Malecon, kterou Kubánci využívají k posezení a klábosení až do rána, známou ulici barů, po které se procházel i Ernest Hemingway, bar La Bodeguita del Medio, který je svatostánkem kubánského mojita a rybí restaurace a koktejl bar Floridita.
Během prohlídky města nás čeká i společný oběd (zdarma), během kterého ochutnáme místní speciality. Po obědě jsme pro Vás připravili návštěvu manufaktury na výrobu známého rumu Havana Club Ron Museum.
Před návratem do hotelu se ještě zastavíme na trhu Mercado de San Jose, kde budete moci nakupovat ručně vyrobené suvenýry (první pondělí každého měsíce je zavřeno, v tomto případě můžete nakupovat suvenýry v obchůdcích na ulici Obispo.) Následuje návrat do hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

V ceně: oběd v místní restauraci + 1 nápoj v ceně.

3. den: fakultativní výlety Pinar del Rio & Vinales a show “Tropicana”
Dnes na nás čeká fakultativní výlet Pinar del Rio & Vinales s obědem.
Po snídani v hotelu se vydáme směrem na západ do jedné z nejhezčích oblastí ostrova, do Pinar del Rio & Vinales. Tato oblast je známá především pěstováním tabáků a výrobou slavných kubánských doutníků. Jednu z početných zdejších manufaktur na produkci doutníků samozřejmě navštívíme, a budeme mít tedy možnost pozorovat proces jejich ruční výroby. Dále navštívíme jeskyni, ve které se místní obyvatelé ukryli před pronásledováním "bílým člověkem, poté co na ostrov dorazily Španělé. Aby přežili, vydali se na nebezpečnou cestu přes řeku s názvem "La Cueva de Los Indios na malých lodičkách.
Posléze nás čeká oběd v typické kubánské vesnici v údolí Vinales. Po obědě uvidíme Mural de Prehistoria, což je obří, 120 m dlouhá, kontroverzní malba vytvořená na skalní stěně hory Mogote Dos Hermanas několik kilometrů od vesnice Vinales. Má znázorňovat vývoj života na planetě Zemi od prvohor až ke člověku. Tento „obří komiks“ byl navržen v roce 1961 Leovigildem Gonzálesem Morillem. Vzhledem k vlhkému a tropickému podnebí, které malbu narušuje, musí být nátěr pravidelně obnovován. Poté návrat do hotelu.

Vzhledem k tomu, že kubánská manufaktura na doutníky je uzavřena v sobotu, neděli a místní prázdninové dny, tato prohlídka může být provedena v Havaně.

Večer: Show Tropicana s večeří
Večer máme možnost se podívat na jedinečnou karibskou show Tropicana, během které vystoupí na 200 tanečníků, zpěváků a figurantů. Tato show má velmi dlouhou historií, pravidelně se pořádá již od roku 1939. Návrat do hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

4. den : Velká prohlídka Kuby ( s obědem)
Dnes po snídani se můžeme zúčastnit velké prohlídky Kuby s obědem. Brzy ráno odjíždíme autobusem do známé čtvrti Jaimanitas, kde si prohlídneme známý Fusterův dům s jeho obrazy. Obrazy Jose Rodrígueze Fustera měly vždy originální rys, protože jako keramik používal vždy trojrozměrné materiály. Již začátkem roku 1996 měl jasno v tom, co chce dosáhnout a tvrdě pracoval na svém projektu. Jeho mistři, Brancusi, Picasso a Gaudi, mu dali klíč k osobnímu kouzlu a souznění s přírodou. Jeho vize o historii Kuby a okolních zemí silně ovlivnily životy Kubánců a dobře je znají i v zahraničí. Dále navštívíme Muzeum revoluce, kam se dopravíme velice originálně, a to americkými auty. Kromě toho navštívíme i Callejon de Hamel, což je úzká ulička, která se v průběhu let stala svatyní afro-kubánských náboženství prostřednictvím umění vytvořeného Salvadorem Gonzálezem. Budovy jsou lemovány pestrobarevnými nástěnnými malbami, sochami a předměty, které zobrazují rituály a božstva. Návrat do hotelu.

Večer: Večeře a jedinečná show v Havana Cafe Buena Vista
Během večera zažijeme neopakovatelnou kubánskou show. V restauraci, která se nachází na známém náměstí Plaza de la Vieja nás čekají kubánští umělci, kteří hráli s kubánskou kapelou známého zpěváka Compay Segunda, doprovázenou živými rytmy a kubánskou salsou. Během večeře si užijeme i živý koncert Buena Vista show. Poté Návrat do hotelu.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

5. den: Prohlídka vesničky Cojimar, působiště Ernesta Hmingwaye
Po snídani se vydáme na návštěvu vesničky Cojimar, kde Ernest Hemingway, slavný spisovatel, strávil 20 let svého života. Malé kubánské rybářského městečko s názvem Cojimar je vzdálené 20 minut jízdy od Havany. Právě zde napsal spisovatel Ernest Hemingway svůj slavný román "Stařec a moře". Navštívíme jeho spektakulární statek nazývaný “Finca La Vigia”, který si pořídil z peněz získaných z románu "Komu zvoní hrana". Dům je zařízený v noblesním stylu a dnes slouží jako muzeum. Poté nás čeká oběd v restauraci, kde jídával i sám Hemingway, v restauraci Las Terrazas. Po obědě si uděláme pauzu na terase známého hotelu, kde spisovatel trávil 7 let a také navštívíte pokoj 511 v hotelu Ambos Mundo, kde dokončil román s názvem "Komu zvoní hrana". Návrat do hotelu a volný čas.
Přenocování v min. 3* hotelu v Havaně se snídani.

6. den: Přesun Havana - Varadero
Po snídani opustíme hotel v Havaně a autobusem se přesuneme do známé plážové oblasti – Varadero. Příjezd a ubytování v hotelu + volný čas.
Přenocování v min. 4* hotelu ve Varaderu s All Inclusive.

7. den: Volný den anebo plavba katamaránem a návštěva delfinára.
Dnes volný čas v hotelovém resortu s možností koupání nebo se můžeme zúčastnit volitelného výletu Crucero del Sol (plavba na katamaránu + delfinárium, s obědem).
Odjezd autobusem do přístavu Marina Gaviota. Poté se nalodíme na palubu pohodlného katamaránu a budeme si užívat plavbu kolem okolních ostrůvků. Můžeme relaxovat na sítích nebo na stinných místech a většinou během plavby se nám podaří pozorovat i delfíny a mořské ptáky. Poté se zastavíme u korálového útesu, kde si užijeme šnorchlováni v teplých a čistých vodách, obývaných komplexním a barevným podmořským životem. Katamarán pak zakotví na nádherné a odlehlé pláži, kde si můžeme vychutnat volný čas k opalování a koupání. Další zastávka je delfinárium, kde se podává k obědu lahodný humr (k dispozici jsou i další jídla). Zde si užijeme interakční relaci s delfíny a delfíní show. Následně se budete plavit zpátky do přístavu. Návrat do hotelu.
Přenocování v min. 4* hotelu ve Varaderu s All Inclusive.

8. den : Volný den anebo
Dnes volný čas v hotelovém resortu s možností koupání nebo se můžeme zúčastnit adrenalinového výletu Jeep Safari.
Z hotelu nás vyzvedne autobus, který nás doveze k džípům. Nejdříve si podnikneme krátný výlet po okolí, poté si uděláme koupací pauzu v Playa De Coral, kde je kromě koupání možné i pozorovat korály během šnorchlováni. Potom krátké plavání v jeskyni Saturn. Během našeho výletu navštívíme i farmu v údolí Yumuri, kde ochutnáme tradiční kubánské jídlo. Následuje volný čas pro jízdu na koních. Poté se vydáme na 30minutovou projížďku po řece Canimar na lodích. Džípy se dostaneme na začátek naší cesty a do hotelu se vrátíme autobusem.
Přenocování v min. 4* hotelu ve Varaderu s All Inclusive.

9. den: Varadero – Havana a let zpátky
Dnes se bohužel musíme rozloučit a čeká nás check-out z hotelu a transfer autobusem na letiště Jose Martina v Havaně. Let zpátky do ČR.

 

Vybavení Hotelu

Ubytování: hotel "no name" kategorie min. 3* v Havaně a kategorie min. 4* ve Varaderu.
K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky, pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (toaleta, sprcha nebo vana, fén), telefonem, TV, klimatizací, minibarem (za poplatek) a možnost trezoru za poplatek. .
Při poznávacích zájezdech se nejedná o ubytování v žádném konkrétním hotelu. Jména hotelů se dozvíte až po příletu do místa od delegáta. U těchto ubytovacích zařízení nemůžeme zajistit Vaše zvláštní požadavky. Fotografie ubytování v této nabídce jsou pouze ilustrační.

 

 

Stravování

Hotel v Havaně na 5 nocí - snídaně formou bufetu.
Hotel ve Varaderu na 3 noci - All Inclusive (snídaně, obědy a večeře formou bufetu, místní rozlévané nealkoholcké a alkoholické nápoje).

 

 

Služby za poplatek

- Rozšířené Top cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu za 1.000,- Kč / os. / pobyt
- Balíček 5 večeří v Havaně: 89 Eur / osoba (platba na místě u delegáta)
- Vyřízení víz 850,- Kč / osoba
- Fakultativní příplatky, výlety a služby (možnost dokoupení u delegátů na místě)

Programový balíček výletů 1 - 299 €/os.

Pinar del Rio & Vinales s obědem (den 2.)
Big Kuba tour s obědem (den 3.)
Ernest Hemingway, Cojimar Fishing Town prohlídka s obědem (den 4.)
Exkurze Crucero del Sol – katamarán + delfíni (den 6.)

Programový balíček výletů 2 - 229 €/os.

Pinar del Rio & Vinales s obědem (den 2.)
Big Kuba tour s obědem (den 3.)
Ernest Hemingway, Cojimar Fishing Town prohlídka s obědem (den 4.)
Habana Café Bueno Vista Show včetně večeře (den 3.)

Extra výlety

Havana Café Bueno Vista bez večeře 59 €/os. (den 3.)
Tropicana show s večeří 99 €/os. (den 2.)
Jeep Safari s obědem 4 osoby v 1 džípu 40 €/os. (2 osoby v 1 džípu 40 €/os. příplatek)

 

 
Cena zahrnuje
- Letenku Praha – Havana a zpět (s přestupem)/celková doba zájezdu je vzhledem k letům do destinace 10 dnů
- Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva
- Transfery letiště – hotel – letiště a transfery mezi jednotlivými hotely klimatizovaným moderním autobusem – Ubytování na 5 nocí v 3* hotelu se snídaní v Havaně
- Ubytování na 3 noci ve 4* hotelu s All Inclusive ve Varaderu – Prohlídka města Havana s obědem
- Dotaci vybrané země programu Senior Voyage
- Služby česky hovořícího delegáta
- Povinné pojištění cestovní kanceláře ve smyslu zákona č. 159/99 Sb.
Cena nezahrnuje
- Jednotlivé výlety (včetně programu, vstupů, transferů k památkám a výkladů průvodců), obědy a večeře nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Výlety, obědy a večeře si lze zakoupit fakultativně na místě u delegáta. – Nápoje během jídel
- Spropitné
- Kubánské vízum (lze zařídit přes CK, za poplatek)
- Osobní výdaje
CK TOP FLY

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

15.2.2019 23.2.2019 38980 Kčobjednat
8.3.2019 16.3.2019 38980 Kčobjednat
5.4.2019 13.4.2019 38980 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Kuba
Copyright © 2017  VARIETA Travel