Krása jezera Lago di Garda
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

  1. den:

odjezd z ČR ve večerních hodinách přes Německo a Rakousko do Itálie.

  1. den:

ráno příjezd do Verony: římský amfiteátr, Juliin balkón, hrad rodu Scaligieri, městské hradby, historická náměstí; v odpoledních hodinách přijedeme do lázeňského městečka Sirmione na břehu jezera Lago di Garda, které se nachází na dlouhém poloostrově. Za vstupním hradem projdeme úzkými uličkami se suvenýry až do výběžku s archeologickou lokalitou římských staveb, kde se nacházela vila básníka Catulla. Poté odjezd na ubytování v Gardole di Tignale na západním pobřeží jezera. Večeře a osobní volno.

  1. den:

po snídani pojedeme po pobřežní silnici tzv. „Stradale Orientale“ do střediska Malcesine. Vyjedeme moderní kabinovou lanovkou na vyhlídkový bod pohoří Monte Baldo, procházka po vrcholech s výhledy na jezero, zájemci mohou vystoupit až na vrchol Cima delle Pozzete (2.582 m n. m.), ostatní zatím navštíví městečko s hradem Scaligierů. Návrat na hotel, večeře.

  1. den:

po snídani výlet do pobřežního letoviska Limone na úpatí příkrých skal. Procházka bývalou antickou rybářskou osadou plnou subtropické vegetace. Návštěva skleníku s citrusy. Plavba lodí do Rivy, setkání s autobusem a výjezd k jezeru Lago di Ledro (procházka podél jižního břehu, možnost půjčení lodičky či návštěva skanzenu.) Návrat na hotel, večeře.

  1. den:

po snídani odjezd z hotelu. Návštěva města Riva – lázeňského střediska s nejdelší oblíbenou pláží. V centru uvidíme starý hrad Rocca a projdeme se malebnými středověkými uličkami. Dále navštívíme město Arco – procházka historickým centrem a dále vystoupáme na mohutný hrad, který se vypíná 130m nad městem. Posledním bodem programu budou jeskynní vodopády Cascata Varone. V podvečer návrat do ČR, s příjezdem v nočních hodinách.

 

Cena zahrnuje: 3 noci v hotelu ***, 3x polopenzi, dopravu busem, průvodce

Cena za dospělou osobu ve dvoulůžkovém pokoji:

6.190,- Kč

Cena za 3. dospělou osobu na přistýlce:

5.890,- Kč

Cena za dítě do 10 let na přistýlce:

4.290,- Kč

 

Cena nezahrnuje:vstupné do navštěvovaných objektů (cca 40 €), příplatek za jednolůžkový pokoj 1.700,- Kč

a komplexní cestovní pojištění 180,- Kč/os.

 Ck Quick tourZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

15.5.2019 19.5.2019 6190 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Lago di Garda
Lago di Garda
Copyright © 2017  VARIETA Travel