Holandsko - za mlýny, sýry a tulipány
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Amsterdam - Edam - Volendam - Keukenhof - Alkmaar
6 denní autobusový poznávací zájezd do Holandska, do země tulipánů, větrných mlýnů, sýrů, ale také cesta za poznáním historických památek a přírodních krás tzv. „nízké země“ - Netherlands - Nizozemí. Toto „království placka“, jak je Holandsko někdy nazýváno se každoročně promění v kvetoucí zahradu s kulisou tradičních domků na okrajích květinových polí a v jarních měsících se stává cílem tisíců turistů z celého světa.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1.den: Odjezd z nástupních míst pozdě odpoledne, přejezd Německem
2.den: Příjezd do Holandska, KINDERDIJK (UNESCO oblast s největší koncentrací větrných mlýnů na světě). Cesta na ubytování. Nocleh.
3.den: AALSMEER (největší květinová burza na světě úchvatná podívaná na každodenní přehlídku milionů květin, které putují do celého světa).KEUKENHOF (park nazývaný též „Zahrada Evropy“, kde kvete až 7 milionů květů). Návštěva HAAGU s budovou vládního paláce a mezinárodního soudního dvora, a také proslulého městečka MADURODAM (miniatury nejvýznamnějších historických i moderních staveb nizozemských měst), SCHEVENINGEN (nejhonosnější přímořské lázně na pobřeží Severního moře). Přejezd na ubytování. Nocleh.
4.den: Po snídaní odjezd do ALKMAARU (návštěva tradičního sýrového trhu, který tu probíhá už několik století podle středověkých pravidel před historickou budovou - váhy sýru, město s mnoha vodními kanály a typickou architekturou starého Holandska), EDAM (město se zachovalým historickým centrem a bohatou sýrařskou historií, mohutný kostel Grote Kerk), VOLENDAM (zastávka v kdysi rybářské vesnici s působivým původním přístavem a tradičními domky), ALIDA HOEVE (návštěva tradiční sýrové farmy s ochutnávkou a možnosti nákupů sýrů), cesta na ubytování. Nocleh.
5.den: Ráno odjezd do ZAANSE SCHANS (žijící skanzen s větrnými mlýny, tradiční výrobou dřeváků a sýrů), AMSTERDAM (prohlídka města s procházkou kolem amsterdamských grachtů a projížďka lodí po nich, královský palác, náměstí Dam, Rembranthuis, Čínská čtvrť, volná prohlídka města a nakonec návštěva čtvrti červených lucerniček, která k Amsterdamu neodmyslitelně patří), večer odjezd z Holandska.
6.den: Cesta Německem, předpokládaný návrat do nástupních míst v odpoledních hodinách.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování v Holandsku v hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaněmi.
 
CENA ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné v zahraničí, průvodce, 3x nocleh v Holandsku, 3x snídaně, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje: vstupné do placených objektů, lodní výlet, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné na vstupy: cca 50 EUR

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Jihlava, Praha, Plzeň

Jednotlivé termíny

  datum odjezdu datum příjezdu běžná cena cena do 31.1.2018  
  24.4.2018 29.4.2018 Původně: 8 490,- Kč Cena: 7 940,- Kč *  
SLEVA ZA VČASNÝ NÁKUP do 31.1.2018

CK VSACAN
Nezávazná objednávka


holandsko mlýn
holandsko sýry
květinové korzo
Copyright © 2017  VARIETA Travel