Korsika-Napoleonův ostrov
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

1.den:Odjezd, přesun přes SRN, Rakousko do Itálie.

2.den:Trajekt na Korsiku, vylodění v Bastii. Přejezd zajímavou a členitou horskou krajinou s panoramatickými výhledy na ubytování na západní pobřeží ostrova. Nocleh.

3.den:Panoramatickou cestou Sagonským zálivem do oblasti bizarních červených skal Calanche - jedno z nejpůsobivějších míst                  na ostrově. Porto (UNESCO) – romantické městečko, možnost báječného koupání na zdejší pláži, obklopené eukalyptovými lesy, možnost potápění. Soutěska Spelunca – možnost ind.  tůry kaňonem ke kamenným mostům a tůňkám říčky Porto. Návrat na nocleh.

4.den:Volno u moře, koupání. Nocleh.

5.den:Půldenní výlet do Ajaccia - Napoleonova rodiště. Prohlídka centra města s krásnou palmovou kolonádou a přístavem. Návštěva typického korsického trhu se spoustou specialit. Volnou moře, koupání. Nocleh.

6.den:Volno u moře, koupání. Nocleh.

7.den:Cesta na jih ostrova. Uvidíte malé přístavy v zátokách, pisánské a janovské strážní věže, vysoké hory. Navštívíte Bonifaccio – okouzlující středověké město na strmých bílých útesech. Zážitkem je plavba lodí (fakult.) kolem útesů, nabízející unikátní pohled na toto jedinečné město od moře. Pak Sarténe - zastávka v malebném městečku. Nocleh.

8.den:Volno u moře, koupání. Nocleh.

9.den:Odjezd. Cesta vnitrozemím do Corte,které je  vtěsnáno mezi horské velikány s hrdě se tyčící citadelou,  nalézající se v samém středu ostrova,  zastávka.Odpoledne Bastia procházka centrem  největšího města ostrova  s pevností  a starým přístavem.Trajektet do Itálie.

10.den:Přejezd Itálií, Rakouskem, SRN; návrat do ČR.

 

 

First minute do 30.9.2018

 

KódTurnusTermínCena 2lůžkový pokoj v T6 infoCena 2lůžkový pokoj v T4 infoDoprava
605 1 23.8.2019 - 1.9.2019 10 782 Kč 12 442 Kč Doprava autokarem

 

 

         

 Cena zájezdu zahrnuje: 7x ubytování v BGW  - 2lůžkové pokoje (dle volby pro 4 nebo 6 osob),  dopravu moderním klimatizovaným autokarem, trajekty, průvodce, výlety, pojištění CK, DPH.  Nezahrnuje:vstupy, místní taxy.  

Ubytování: v POHODLNÝCH BGW PŘÍMO U MOŘE,  pro 4 nebo 6 osob  (samostatné 2lůžkové pokoje, denní místnost s kuchyňkou vybavenou  na vaření a stolování, soc.zařízení, terasa)

 

 

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov

 

Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov

 

Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov

 

Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice

 

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

 

Ubytování: Doporučujeme pohodlnější ubytování v bungalovu typu T4. Samotné ubytování je v bungalovech pro 4 nebo 6 osob (dle volby klienta): 2 - 3 menší samostatné pokoje, kuchyňský kout vybavený na vaření a stolování, sociální zařízení.Při příjezdu do střediska bude od každého účastníka vybrána vratná kauce cca 50 euro, jako záloha za odevzdání uklizeného BGW, včetně kompletního inventáře. V případě vrácení neuklizeného BGW bude recepce účtovat poplatek 100 EUR za úklid celého BGW – propadnutí kauce.

 

CK WISNARZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

23.8.2019 1.9.2019 od 10782 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Korsika
Korsika
Copyright © 2017  VARIETA Travel