kolem Vysokých a Západních Tater
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4 denní nenáročný poznávací zájezd s lehkou turistikou 

STREČNO - ŠTRBSKÉ PLESO - SKOK – ŽDIAR 

KEŽMARK - ČERVENÝ KLÁŠTOR - DUNAJEC 

ZAKOPANÉ - ORAVICE – ROHÁČSKÉ DOLINY SKANZEN KYSUCKÉ DĚDINY - STARÁ BYSTRICA

 

STREČNO - ŠTRBSKÉ PLESO - SKOK – ŽDIAR

KEŽMARK - ČERVENÝ KLÁŠTOR - DUNAJEC

ZAKOPANÉ - ORAVICE – ROHÁČSKÉ DOLINY SKANZEN KYSUCKÉ DĚDINY - STARÁ BYSTRICA

 

 

PROGRAM ZÁJEZDU

 

1.den: Odjezd z nástupních míst v časných ranních hodinách na Slovensko. Hrad STREČNO (prohlídka hradu s nádhernými výhledy), dále pokračujeme údolím Váhu, přes Podbánskou na ŠTRBSKÉ PLESO. Vyjedeme lanovkou na přední Solisko s možností vycházky po hřebenu, nebo se projdeme Mlýnickou dolinou 
k vodopádu SKOK. Po Cestě Sľobody navštívíme Starý Smokovec a Tatranskou Lomnici. Den ukončíme v rá-zovité tatranské vesnici ŽDIAR, kde nás čeká večeře a ubytování a nocleh.
2.den: Po snídani odjezd do ČERVENÉHO KLÁŠTORA (prohlídka kláštera, létající mnich Cyprián) a vydáme se na splav na pltích po DUNAJCI. Přejezd do jednoho z nejhezčích spišských měst KEŽMARKU. (Návštěva artikulárního a červeného kostela, prohlídka městského hradu a procházka historickým centrem). Návštěva blízkých termálních lázní VRBOV. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
3.den: Po snídani odjezd do Polska do turistického centra ZAKOPANÉ (centrum města), výjezd lanovkou na KASPROV VRCH (1.985 m n. m.) s procházkou po hřebenu ČERVENÝCH VRCHŮ a návrat lanovkou, nebo přes Laliové sedlo a Halu Gasienicowu pěší sestup do centra. Přejezd zpět na Slovensko do oblasti Oravy - ORAVICE (návštěva termálních lázní), přejezd na ubytování do hotelu, večeře, nocleh.
4.den: Po snídani vycházka k ROHÁČSKÝM PLESŮM a VODOPÁDŮM, odpoledne přejezd do ORAVSKÉ LESNÉ a do VYCHYLOVKY, kde navštívíme místní SKANZEN KYSUCKÉ DĚDINY (regionální stavby z míst zatopených přehradou a pila, kde se natáčely Želary, projížďka unikátní úvraťovou lesní železnicí), přesun do obce STARÁ BYSTRICA (prohlídka prvního slovenského orloje). Návrat do nástupních míst ve večerních hodinách.

 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ
Ubytování v turistických hotelech ve 2 lůžkových pokojích s příslušenstvím, stravování formou polopenze (večeře - snídaně).

  

 

CENA ZAHRNUJE: Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x ubytování, 3x polopenze, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku. 

Cena nezahrnuje: vstupné, lanovky a jiné výdaje, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.
Doporučené kapesné na vstupy: 50,- EUR, 70,- PLN

 

Změna programu s ohledem na počasí vyhrazena. 

 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc

 

 

 
  •  

  • CK VSACAN
Nezávazná objednávka


Štrb.pleso
Copyright © 2017  VARIETA Travel