Český Krumlov s návštěvou divadla s otáčivým hledištěm
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

divadlo s otáčivým hledištěm v zámeckém parku, návštěva Telče, Třeboně, Č.Budějovic, Jindřichova Hradce

 

 

program: 

 

1. den: V 10.30 odjezd z Brna do Telče, prohlídka historického centra (UNESCO). Pokračování do Třeboně – krátká prohlídka centra. Příjezd do Českého Krumlova (UNESCO), procházka městem s průvodcem, prostor na individuální večeři. Ubytování v hotelu. Od 21.00 představení opery Giuseppe Verdiho Trubadúr s předními českými sólisty ve slavném přírodním divadle s otáčivým hledištěm v zámeckém parku. Režie představení Tomáš Studený, hudební nastudování Mario de Rose, šéfdirigent Jihočeského divadla České Budějovice. Po skončení představení odjezd autobusem do hotelu, nocleh.

2. den: Po pozdní snídani v hotelu cesta do Českých Budějovic, prohlídka centra jihočeské metropole, další zastávka v Jindřichově Hradci, prohlídka centra města a přestávka na pozdní oběd, pokračování do Brna, příjezd do 22.00.

Cena  2690 Kč zahrnuje | dopravu autobusem, ubytování v hotelu ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, vstupenku na operní představení, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje | cestovní pojištění.

nástupní místo: BRNO

Ck ČEBUS IČo 26222094,

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

"Jindřich VIII. a jeho šest žen" v Krumlově

Otáčivé hlediště krumlovského zámku. VSTUPENKY V CENĚ ZÁJEZDU !!!  

 

2 denní zájezd za poznáním a kulturou,spojený s návštěvou Otáčivého hlediště v zahradách če-skokrumlovského hradu a divadelního představení “Dracula” na motivy kultovního románu Brama Stokera. Nemrtvý démon hrabě Dracula opouští svůj hrad v Transylvánii, aby rozšířil své pole působnosti a našel ženu, jejíž portrét ho okouzlil. Nikdo netuší, jak nebezpečný je ten uhrančivý cizinec. Nikdo, až na doktora Van Hel-singa... Součástí zájezdu je také návštěva města Telče, Českého Krumlova a Českých Budějovic

program:

 

1.den: Odjezd z nástupních míst v ranních hodinách. Zastávka v TELČI  (UNESCO, renesanční perla mezi českými městy s překrásným historickým Náměstím Zachariáše z Hradce, lemovaným gotickými a renesančními měšťanskými domy s bohatě zdobenými štíty, město s neopakovatelnou pohádkovou atmosférou kde se alespoň na chvíli vrátíte do dob renesance), přejezd do ČESKÉHO KRUMLOVA (UNESCO, křivolaké středověké uličky, malebné měšťanské domy, romantická zákoutí, impozantní zámek, středověké krčmy – to všechno je Český Krumlov. Město s jedinečnou magickou atmosférou patří svou architektonickou úrovní, kulturní tradicí rozlohou mezi nejvýznamnější památky střední Evropy a bylo po zásluze zapsáno mezi památky Unesco. Prohlídka historického centra - kostel. sv. Víta, radnice, Městské hradby, kostel sv. Jošta a další). Večerní návštěva představení “DRACULA“. Odjezd na ubytování. Nocleh.
2.den: Po snídani prohlídka ČESKÝCH BUDĚJOVIC (UNESCO, Metropole jižních Čech s krásným náměstím nesoucím jméno slavného zakladatele - Přemysla Otakara II, je největším čtvercovým náměstím v Česku a jedno z největších v Evropě. Prohlídka historického centra - katedrála sv. Mikuláše, Černá věž, Samsonova kašna, radnice, Masné krámy). Odpoledne odjezd a návrat do nástupních míst sve večerních hodinách.

  

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ: 
Ubytování v hotelu (2 a 3 lůžkové pokoje) se snídaní.

 CENA ZAHRNUJE: 

Doprava zájezdovým autobusem, parkovné a poplatky, 1x nocleh, 1x snídaně, průvodce, vstupné na představení "Dracula""  zákonné pojištění CK proti úpadku 
Cena nezahrnuje:  vstupné do placených objektů, připoijištění storna zájezdu 30,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v "CENA ZAHRNUJE". 
Doporučené kapesné na vstupy: 300,- Kč 

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Jednotlivé termíny 

  datum odjezdu datum příjezdu běžná cena cena do 31.1.2019  
  20.8.2019 21.8.2019 Původně: 3150
Cena: 3000 Kč

  CK VsacantourZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

20.8.2019 21.8.2019 3150 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Č.Krumlov
Copyright © 2017  VARIETA Travel