západní Středomoří přes Mallorku
 
Způsob dopravy: ikona_autobus ikona_lod

Janov, Řím, Palermo, Valencia a Marseille

s dopravou do přístavu a delegátem v ceně
 
Vydejte se na plavbu na nové lodi MSC MERAVIGLIA a užijte si nejen technické vymoženosti lodi, ale také krásné destinace během plavby. Přijměte také naši pozvánku na fakultativní výlet do Říma.

 

MSC Meraviglia

Meraviglia“ nebo-li „Zázračná“ v angličtině je pocit, který ve Vás vyvolá pohled na něco nového, výjimečného a nepředstavitelného.  Přesně to je nová vlajková loď společnosti MSC, MSC Meraviglia. Meraviglia se stala kombinací dokonalé technologie, designu, komfortu a praktičnosti a v neposlední řadě láskou moře. Loď MSC Meraviglia je ve srovnání prozatím největší Evropskou výletní lodí. Stavba byla zahájena v roce 2015 ve francouzském přístavu ST. Nazaire.

 • Počet hostů: 5174
 • Posádka: 1536
 • Počet kajut: 2244
 • Délka lodi:  315
 • Šířka lodi:   43
 • Počet palub: 19
 • Rychlost v uzlech: 22,7
 • Tonáž: 167 600
 • Rok výroby: 2017

 

Program zájezdu

1.den: Odjezd z ČR

Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Břeclav-Bratislava. Svozový transfer za příplatek na trase Praha-Hradec-Pardubice-Svitavy-Brno

2.den: 08.00-18.00 Itálie – Janov

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory

3.den: 08.00-17.00 Itálie – Civitavecchia-Řím

V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty fakultativní  výlet busem MSC do ŘÍMA. Za pomocí našeho delegáta uvidíte Vatikán, Andělský hrad, PiazzaleNavona, Pantheon, Fontánu Di Trevi, Kapitol, Forum Romanum a u Kolosea na nás bude čekat autobus. Tento výlet je fakultativní za doplatek 1190,-Kč/osoba

CIVITAVECCHIA -RIVIERA TOUR

4.den: 09.00-15.00 Itálie – Palermo-Sicílie

Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Nezapomeňte si koupit místní skvělou pistáciovou zmrzlinu, zavítat na rybí trhy a do místní katedrály.

5.den: 09.00-18.00 Itálie – Sardinie- Cagliari

je hlavním městem ostrova Sardinie. Žije zde přes 230 tisíc obyvatel a v sardštině nese názevCasteddu („zámek"). Město má univerzitu a je důležitým přístavem (spojení zvláště do Janova, Livorna, Civitavecchie, Neapole a Palerma). Cagliari je položeno mezi dvěma zátokami mořského zálivu, má zajímavé středověké jádro, nádhernou pláž Poetto a slaná jezera s růžovými plameňáky. Atmosféra tohoto města je pro návštěvníky strhující. Pulzující život, hlučná doprava, zkamenělá historie – člověk ho buď miluje, nebo nenávidí! V Cagliari se člověk necítí jako turista, tady zažíváte sardinský všední den, patří prostě k němu. Antické město Carialis téměř zcela pohltila pozdější zástavba, ale zachovaly se zbytky římské arény z 2. století n.l. Milá je procházka po středověké čtvrti. Z památek středověkého města, zčásti dosud chráněného pisánskými hradbami s věžemi - Torre di San Pancrazio (na Piazza Indipendenza), nebo bašta SantaCatarina - se zachovaly gotické kostely a některé kostely – především katedrála Santa. Cecilia(dokončena v roce 1312).

BARCELONA-RIVIERA TOUR

6.den: 15.00-23.59 Španělsko-Mallorca-Palma de Mallorca  

Baleárské ostrovy - ráj na zemi. Procházka centrem Palmy zejména ve večerních hodinách je nezapomenutelným zážitkem. Procházka kolem katedrály světla, staré radnice, královského paláce, nebo olivovníku starého přes 2000 let je opravdu kouzelná. Závěru pochopitelně korunuje návštěva venkovní kavárny na Plaza D Mayo, kde si vychutnáte skvělou pravou sangrii. Ale pozor, hlavně se včas vrátit na lod. (nutný transfer MSC).

7.den: 09.30-16.00 Španělsko-Valencia  

Ráno po snídani se můžete vydat s našim delegátem na poznávání tohoto velmi zajímavého města. Budete obdivovat zajímavou architekturu a urbanistické ztvárnění vyschlého koryta řeky,projdeme se ospalými uličkami Valencii až ke katedrále,kde je umístěn svatý grál-kalich,ze kterého Ježíš pil při poslední večeři Páně. Budete se věnovat i nákupům,ochutnáte skvělou zmrzlinu a nebo navštívíte místní tržnici. Máte taktéž možnost navštívit místní oceánografické muzeum,jednoho z největších v Evropě. (Nutný transfer MSC)

MALLORCA -RIVIERA TOUR

8.den: 12.00-19.00 Francie – Marseille  

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek. Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov If, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav i jeho pevnosti a další zajímavosti. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.

9.den: 09.00  Itálie – Janov  

Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

10.den: Příjezd do ČR  

Příjezd do ČR, dle aktuální dopravní situace, Bratislava cca 23.30 hod, Brno cca 01.00 hod, Olomouc 02.45, Ostrava 03.45, Hradec 03.30, Praha 04.30

 

 

Cena  LAST MINUTE  21990 Kč

cena dítě do 11 let   5990 Kč

cena junior 12-17 let  7990 Kč

zájezdu zahrnuje 

*poznávací plavbu v daném termínu a lodi MSC 

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA 

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi 

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci 

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění 

*každodenní úklid kajuty 

*kapitanský gala večer a gala cocktail 

*pojištění proti úpadku CK 

*animační a zabavné programy na lodi 

*divadla, bazény, viřivky, pool servis 

*autobusovou přepravu do přístavu a zpět 

*technického delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi 

Cena zájezdu nezahrnuje 

*fakultativní výlety plavební společnosti 

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc 

*nápoje, alkoholické nápoje a nadstandardní služby za 

příplatek (sauny, masáže, 4D kino….) 

*transfery plavební společnosti v přístavech 

*fakultativní výlet BUS MSC do Říma (1190,-Kč při rezervaci )

 

možnost dokoupení jiného typu kajuty

venkovní kajuta BELLA  + 6240 Kč

balkonová kajuta BELLA  + 13000 Kč

balkonová kajuta AUREA  + 34320 Kč

vbitřní kajuta FANTASTICA  + 2000 Kč

venkovní kajuta s oknem FANTASTICA + 10400 Kč

balkonová kajuta FANTASTICA + 16640 Kč

 

 

VNITŘNÍ KAJUTA BELLA – MSC Meraviglia *****  v ceně zájezdu

 

vnitřní kajuta bez okna je situovaná uvnitř lodi. Okno bývá nahrazeno zrcadlem. Rozloha kajut se pohybuje v rozmezí 13 – 24 m2 u standardních vnitřních. Děti jsou ubytovány na přistýlkách. U vnitřních a kajut s oknem je přistýlka koncipována jako sklopné lůžko. Doporučujeme pro začínající mořeplavce.

Vybavení kajuty:

 • Kajuta situovaná uvnitř lodi
 • Manželské lůžko-s možností rozdělení na jednotlivé lůžka
 • Možnost přistýlky až pro 2 osoby na společné kajutě-sklopná lůžka  (na vyžádání).
 • Klimatizace
 • Šatní skříň
 • WC a koupelna se sprchovým koutem, osuškami a fénem
 • Televize – Na **** lodích  interaktivní televize
 • Psací stůl
 • Lodní telefon
 • Bezdrátové připojení k internetu (za poplatek, možnost připojení až 4 uživatelů)
 • Mini bar na kajutě (spotřeba za příplatek)
 • Trezor zdarma
 • El. Zásuvky s napětím 220 V –klasická (není třeba adaptér

 

CK RIVIERA TOUR 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

super last minute

19.10.2018 28.10.2018 21990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


řím collosem
Marseille
mallorca
Copyright © 2017  VARIETA Travel