Z Tenerife až do Maroka
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo ikona_lod

Tenerife • Lanzarote • Maroko (Agadir) • Gran Canaria • La Gomera • Tenerife

1. den: TENERIFE Odlet z Prahy na Tenerife, transfer do přístavu Santa Cruz de Tenerife. Nalodění, volno na palubě, zábavní program na lodi. Ve večerních hodinách vyplutí z přístavu směrem na ostrov Lanzarote. Nocleh na lodi.
2. den: LANZAROTE V cca 8.00 hodin doplutí do přístavu v Arrecife, hlavního města ostrova Lanzarote, s pěknými městskými plážemi a kouzelnými zátokami, kde kotví rybářské lodě - Charco de San Ginés. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně (příplatek na místě) účast na výletech: Národní park Timanfaya, Lanzarote očima Césara Manrique, Lanzarote GRAN TOUR, Vinařská stezka nebo transfer do Puerto del Carmen. V cca 17.00 hodin vyplutí z přístavu směrem do Maroka. Nocleh na lodi.
3. den: MAROKO V cca 9.00 hodin doplutí do Maroka do přístavu v Agadiru, jednoho z nejoblíbenějších marockých letovisek. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): Agadir CITY TOUR, Massa 4x4, Innouzer nebo Tarudant. V cca 19.00 hodin vyplutí z přístavu ve směru na ostrov Gran Canaria. Nocleh na lodi.
4. den: GRAN CANARIA V cca 17.00 hodin doplutí na ostrov Gran Canaria do přístavu Las Palmas - živého hlavního města ostrova s písečnou pláží Las Canteras. Doporučujeme navštívit nejstarší čtvrt Vegueta s překrásnou katedrálou sv. Anny a vyrazit do nákupní čtvrtě Triana. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Sestup na pevninu a individuálně poznávání Las Palmas. Nocleh na lodi.
5. den: GRAN CANARIA Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR Gran Canaria, Viva Las Palmas nebo transfer do Maspalomas nebo transfer do Puerto de Mogán. V cca 23.00 hodin vyplutí z přístavu směrem na ostrov La Gomera. Nocleh na lodi.
6. den: LA GOMERA V cca 10.30 hodin doplutí do přístavu San Sebastian de La Gomera, okouzlujícího hlavního města ostrova La Gomera s menší městskou pláži a ulicemi plnými typických kanárských domů, kde se dochovaly památky z doby návštěvy Kryštofa Kolumba, jako např. kostel Nanebevzetí Panny Marie a dům Kolumba. Volno na palubě lodi, zábavní program na lodi. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR La Gomera nebo Viva La Gomera. V cca 20.30 hodin vyplutí z přístavu směrem na Tenerife. Nocleh na lodi.
7. den: TENERIFE Volno na palubě, účast na zábavním programu na palubě. Fakultativně účast na výletech (za příplatek na místě): GRAN TOUR Tenerife, Viva el norte, úpatí hory Teide, Taganana & La Laguna, Loro Park, Siam Park nebo Teide – svatá hora Guančů. Nocleh na lodi.
8. den: TENERIFE Volno na palubě lodi, účast na zábavním programu na lodi. V závislosti na letovém řádu vylodění a odhlášení z výletní lodi a transfer na letiště Reina Sofia, odlet zpět do Prahy.

Vnitřní kajuta (kategorie 1): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), individuálně ovládaná klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl a židle. Vnější kajuta (kategorie 4): 2 osoby, 2 samostatné postele (90 x 190 cm), panoramatické okno, individuálně ovládaní klimatizace, koupelna (sprchový kout, WC), SAT TV s plochou obrazovkou, telefon, rádio, trezor, psací stůl se židlemi.

Stravování LIGHT ALL INCLUSIVE na palubě lodi. Program LIGHT ALL INCLUSIVE v ceně zájezdu mj. zahrnuje snídani (7.30-9.30), oběd (13.00-14.30), večeře (19.30-21.30) formou bufetu podávaná v hlavní restauraci; k obědu a večeři omezená konzumace vína (0,25 l / osoba) nebo 1 pivo nebo nealkoholický nápoj a voda (0,5 l / osoba); odpolední čaj / káva a občerstvení; 3 specifikované alkoholické nebo nealkoholické nápoje a 1 pivo nebo 2 sklenice vína podávané ve vyhrazeném baru pro osoby starší 18 let (18.30-22.00); po večeři občerstvení na určeném místě; v každé kabině je denně láhev s vodou (1,5 l). Za příplatek je program ULTRA ALL INCLUSIVE, který navíc zahrnuje neomezené alkoholické a nealkoholické nápoje podávané 24 hodin denně ve vyznačených barech; na výběr asi 130 nápojů, mimo jiné čaj, espresso, cappuccino, latte macchiato, džusy, prosecco, vybraná piva, whisky, různá vína, různé alkoholické a nealkoholické koktejly, dodatečně sleva 15% na lahvové víno během jídel v hlavní restauraci.

leteckou dopravu Praha-Tenerife-Praha včetně včetně tax a příplatků 7 noclehů na lodi Ocean Majesty ve vnitřní kajutě (kategorie 1) pro 2 osoby se sociálním zařízením stravování light all inclusive na palubě lodi transfer letiště – přístav – letiště česky mluvící personál pojištění dle zák. č. 159/99 Sb.

Fakultativní služby: příplatek za ubytování ve vnější kajutě (kategorie 4) 1.990 Kč příplatek za jednolůžkovou vnější kajutu 9.980 Kč příplatek za ultra all inclusive 4.990 Kč Informace: Při rezervaci plavby je NUTNÝ cestovní pas a údaje cestovního pasu. V závislosti na povětrnostních podmínkách kapitán může rozhodnout o změně trasy. Pořadí programu a doba nalodění a vyplutí z přístavu se mohou měnit. Nabídka výletů je orientační a může být upravena dle aktuální situace, cenu upřesní prodejce. Minimální počet pro realizaci fakultativních výletů je 14 osob, výlety se konají s česky nebo polsky mluvícím průvodcem. Na loď není dovoleno vnášet alkohol a nebezpečné předměty jako jsou ostré předměty a hořlavé materiály. Měnou na lodi je euro.

Cena nezahrnuje: povinné přístavní poplatky 150 Eur/osoba (platba na místě) povinné spropitné pro posádku 5 Eur/osoba/den (platba na místě)

CK ČEDOK

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel