plavba Miss princess world
 
Způsob dopravy: ikona_autobus ikona_lod

 JANOV - NEAPOL - MESSINA - MALTA - BARCELONA - MARSEILLE 

 

Krásná loď a krásné dívky, opravdu „BELLISSIMA…“ Zažijte opravdu úplně jinou dovolenou, poznejte nádherné destinace během plavby, užijte si úplně novou nádhernou loď MSC BELLISSIMA a obdivujte krásu a půvab nádherných světových superfinalistek mezinárodní soutěže krásy MISS PRINCESS OF THE WORLD®. Společně s předními českými návrháři, kteří se účastní této plavby to bude opravdu velmi vyjímečný zážitek.

 

Program zájezdu na luxusní lodi MSC BELLISSIMA***** SPECIÁLNÍ PLAVBY

 

  

1.den: Odjezd z ČR  

Odjezd autobusem do přístavu v Janově. Během cesty máme pro Vás připravenu studenou večeři, občastvení v autobuse a teplou snídani.Využít můžete i našich svozových transferů na trase Ustí n. Labem-Praha-Brno 

2.den: 09.00-17.00 Itálie – Janov 

V dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V odpoledních hodinách oficiální zahájení programu MISS PRINCESS OF THE WORLD®. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře s partnery a MISS o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory. Večer můžete navštívit CIRQUE DU SOLEIL, kde máte možnost společně se superfinalistkami MISS PRINCESS OF THE WORLD® obdivovat artistické mistrovství umělců (za příplatek 690,- Kč). 

3.den: 11.00-19.30 Itálie - Neapol 

Dopoledne vyrazíme na prohlídku tohoto úžasného města. Neapolská metropole Vám nabídne procházku historického centra, možnost nákupů aktuální módy, nebo pro opravdové cestovatele návštěvu španělské čtvrti. Zavítat můžete i k sídlu plavební společnosti MSC Cruises, nebo využít fakultativních výletů na Vesuv nebo Pompeje. 

4.den: 08.00-18.00 Itálie - Sicílie - Messina 

Objevte krásy Sicílie. Procházka uličkami tohoto malebného sicilského města i samotného messinského průlivu zakončíme v místní katedrále. Odtud je možná fakultativní prohlídka města vláčkem po celém městě (příplatek 390,-Kč). Ve večerních hodinách se můžete účastnit akce MISS PRINCESS OF THE WORLD®- představení superfinalistek a soutěž o nejlepší národní kostým (Best National Costume). 

5.den: 08.00-18.00 Malta-Valletta 

Hlavní město Malty - Valletta, se rozkládá na území o velikosti 1 kilometr x 600 metrů, což z ní činí jedno z nejmenších hlavních měst na světě. Trvale zde žije jen něco málo přes 6.000 obyvatel, kteří podle vyjádření organizace UNESCO bydlí v městě s největší koncentrací památek na světě. I díky tomu byla Valletta zařazena v roce 1980 na prestižní seznam památek světového dědictví UNESCO. Valletta je převážně tvořena domy postavenými v 16. století během vlády rytířů svatého Jana Jeruzalémského (svatého Jana Křtitele), známých také jako Johanité. Ti se na Maltě usadili po svém vyhnání z řeckého ostrova Rhodos a následně své pojmenování změnili na Maltézské rytíře. Město má silný barokní nádech s prvky manýrismu a místy zde můžete narazit i na neoklasicistní budovy a pár moderních staveb. Valletta je živým městem, které kromě spousty výstavních paláců, kostelů a muzeí nabízí i více světských potěšení. Večer mimo jiné můžete navštívit akci MISS PRINCESS OF THE WORLD®- představení superfinalistek v plavkách v rámci soutěže MISS BIKINi 

6.den: Plavba na moři 

Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivte AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.Pokud vás MISS PRINCESS OF THE WORLD® zaujala, navrhujeme navštívit televizní studio, kde samotným miskám můžete fandit při rozhovorech superfinalistek s moderátorem. Večer Vás zcela jistě zaujme módní přehlídka MISS PRINCESS OF THE WORLD® v šatech módního návrháře na hlavní promenádě lodi MSC BELLISSIMA . Navrhujeme i využití možnosti exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA (za příplatek 1590,-Kč). 

7.den: 07.00-18.00 Španělsko-Barcelona 

Od sochy Kryštofa Kolomba procházka turistickou třídou La Ramblou, kolem Gaudího architektury, až k Sagrada Familia a zpět gotickou čtvrtí. Nádherná procházka na celý den ve vás zanechá pocit nádherného, čistého, pohodového a zajímavého velkoměsta. Delegát vám bude nápomocen při návštěvě tohoto krásného města. Před návštěvou Barcelony doporučujeme nastudovat život a dílo Antonia Gaudího anebo se zájmem poslouchat výklad našeho delegáta. Doporučujeme transfer MSC Cruises z přístavu do města*(cca 10 eur). Ve večerních hodinách si určitě nenecháme ujít WINNERS CEREMONY MISS PRINCESS OF THE WORLD® 2019 a budete mít také možnost se i vyfotografovat s novou MISS PRINCESS OF THE WORLD® včetně autogramiády. 

8.den: 08.00-18.00 Francie-Marseille 

V Marseille ze starého přístavu vyrazíme k místní katedrále, odkud je nádherný výhled na ostrov Iff, který můžete fakultativně navštívit. Ostrov, kde byl vězněn hrdina románu Alexandra Dumase hrabě Monte Christo. Nicméně, výšlap ke katedrále Panny Marie s naším delegátem, je nezapomenutelný zážitek, využít můžete i výletního vláčku (příplatek 490,-Kč). Marseille máte jako na dlani. Uvidíte ostrov Iff, místa, kde se natáčel film TAXI, starý přístav s jeho pevností a další zajímavosti. Transfer MSC Cruises z přístavu do města*, v této destinaci je opravdu nutný.(cca 16 eur) 

9.den: 08.00 Itálie – Janov - Vylodění 

Ráno snídaně, v dopoledních hodinách vylodění. Nabízíme Vám možnost navštívit úžasné italské Portofino s oddávat se tak krásným zákoutím tohoto italského ráje na zemi. Vystoupat můžete i na místní pevnost, odkud si můžete pořídit luxusní fotografie do vaší sbírky. Lodní výlet je fakultativní za příplatek 1490,-Kč. V odpoledních hodinách odjezd z přístavu do ČR. 

10 den:příjezd do ČR 

v časných ranních hodinách příjezd do ČR  

 

 

mega last minute :

 

Akční cena pro Vás za osobu-vnitřní kajuta

Akční cena pro Vás za osobu-balkonová kajuta

23.990.- Kč

yes  25.990,- Kč

 

Cena zájezdu zahrnuje:

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC

*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie bella

*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi

*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci

*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění

*každodenní úklid kajuty

*kapitanský gala večer a gala cocktail

*pojištění proti úpadku CK

*animační a zabavné programy na lodi

*divadla, bazény, viřivky, pool servis

*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje:

*fakultativní výlety plavební společnosti

*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc

*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích

*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)

*transfery plavební společnosti v přístavech

.

Za příplatek Vám nabízíme:

*cestovní a zdravotní pojištění od 390,-Kč/os (str.29)

*možnost úhrady servisní taxy předem (str. 21)

*nápojové balíčky a pakety Allegrissimo (str.26)

*internet.balíčky, photo balíčky a balíčky pro radost (str.21)

*exkurze do zázemí lodi MSC BELLISSIMA - 1590,-Kč

* návštěva CIRQUE DE SOLEIL - 690,-Kč

*fakultativní výlet vláčkem v Messině příplatek 390,-Kč

*fakultativní výlet vláčkem v Marseille přípatek 490,-Kč

*fakultativní výlet do Portofina přípatek 1490,-Kč

*kajuty s oknem za příplatek 4.300 Kč/os

*kajuty s balkonem Bella za příplatek 8.300 Kč/os

*kajuty s balkonem Fantastica za příplatek 11.990 Kč/os

ck riviera

 

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

18.5.2019 27.5.2019 23990-25990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Bellissima
Bellissima
Bellisima vnitř.kajuta
Copyright © 2017  VARIETA Travel