Mnichov vlakem s průvodcem
 
Způsob dopravy: ikona_vlak

Mnichov láká především svou různorodostí, každý si zde přijde na své. Najdete zde moderní stavby i překrásné historické památky. Do Mnichova se dostanete díky našemu zájezdu s průvodcem pohodlně také vlakem.

Program
1. den: Ráno odjezd z Prahy rychlíkem do Mnichova (EC 354 Franz Kafka, odjezd z Prahy v 9:12). Příjezd do Mnichova v odpoledních hodinách (15:05). Ubytování v hotelu.Volno na prohlídku města. Projdeme společně centrum města s Marienplatzem, zde se nachází krásné historické památky, kterým vévodí mariánský sloup se zlatou sochou Panny Marie, stará a nová radnice se slavným orlojem, aj. Procházkou se dostaneme až na známé náměstí Karlsplatz. Frauenkirche dokáže pojmout až 20 tisíc návštěvníků a jeho věže poskytují překrásnou vyhlídku na město i bavorské Alpy. Při návštěvě Mnichova nelze opomenout korbel zlatavého moku v nejznámější pivnici světa, v Hofbräuhausu, který se nachází jen pár kroků od Marienplatzu. Nocleh v hotelu.

2. den: Dopoledne volno na prohlídku města. V Mnichově stojí za vidění také Olympijský park, vybudovaný pro XX. letní olympijské hry v roce 1972. V blízkosti se nachází také BMW muzeum s autosalonem, součástí je také kavárna a obchod se suvenýry, kde si můžete pořídit něco na památku. Nejhezčí výhled je z 291m vysoké věže - Olympiaturm, v jejíž restauraci si můžete dát i výborný oběd. Pro fotbalové fanoušky je takřka povinností prohlídka Allianz Areny, která je domácím stadionem klubu FC Bayern Mnichov. V podvečer odjezd z Mnichova zpět do ČR (rychlík ALX 357 Franz Kafka, odjezd v 17:02). Příjezd do Prahy ve večerních hodinách (22:41).

 

Cena zahrnuje
doprava vlakem Praha - Mnichov a zpět
1x nocleh v hotelu (2-lůžkové pokoje)
1x snídaně
služby průvodce

 

Cena nezahrnuje
místní transfery
vstupy do objektů
CK HALMATOUR

 

Nezávazná objednávka


Mnichov
Mnichov
Copyright © 2017  VARIETA Travel