vánoční trhy na zámku Schloss Hof ( rakouské Versailles ), čokoládovna, Hauswirt, Bratislava
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zveme Vás na adventní zájezd do Rakouska, kde navštívíte působivý adventní trh na vánočně vyzdobeném barokním zámku Schloss Hof s nádhernými přepychovými prostorami v největším zámeckém komplexu na venkově v Rakousku. Ochutnáte sladkosti ve vyhlášené čokoládovně Hauswirth a rovnou  i zakoupíte za velmi příznivé ceny a jako bonus bude krátká návštěva Bratislavy+

vyprodáno!!!

Program:

V dopoledních hodinách návštěva čokoládovny Hauswirth. Před Vánocemi tu naleznete jak kolekce na stromeček, tak i duté figurky čerta, anděla a Mikuláše. Specialitou firmy Hauswirth je pak sušené ovoce máčené v čokoládě, čokoládové banánky, ovocné želé, rumové kuličky, švestky máčené v alkoholu a meruňkový džus.

Poté přejedeme do Bratislavy na přibližně dvouhodinovou prohlídku centra města s průvodcem nebo individuální volno. Odjezd z Bratislavy určí průvodce na místě.

V odpoledních hodinách navštívíme vánočně vyzdobený zámek Schloss Hof, kde si vychutnáte atmosféru vánočně osvětleného zámeckého areálu.  Na stáncích vánočních trhů spatříte širokou nabídku produktů od uměleckých řemesel (keramika, vyřezávané předměty, šperky, pletené čepice a šály, mýdla, malby, aj.) až po různá kulinářská lákadla. Těšit se můžete na typický rakouský trhanec, pečené kaštany, perníčky, punče a jemné lihoviny z regionu. Kromě toho si prohlédnetehospodářský areál zámku a volně přístupné budovy s expozicemi: Navečer odjezd zpět do ČR, přesný čas odjezdu vám na místě sdělí průvodce.

 

Orientační ceny vstupného: vánoční trhy na nádvoří zámku Hof 6 € / dospělá osoba, 3 € / děti ve věku 6–18 let, děti do 6 let mají vstup zdarma. Prohlídka zámku 7 €/osoba/ děti 6-15 let 5€. V případě, že budete mít zájem o komentovanou prohlídku zámku ve slovenském jazyce na místě se k ceně vstupného doplácí 3 €/osoba

 

 

Cena zájezdu:           590 Kč

 

Cena zahrnuje:         dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:     cestovní pojištění, vstupy

 

 

Odjezdové místa:

Prostějov   07.00 hl. nádr st. H

CK FTL

 

Copyright © 2017  VARIETA Travel