advent.prodlouž.víkend v term.lázních Sárvár
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poloha

Sárvár je  vzdálen z Prahy cca 460 km. Toto sympatické městečko na západě Maďarska spojilo svou historii s hradem, v němž žila Alžběta Báthoryová. Centrum Sárváru je vzdáleno od hotelu cca 15 minut chůze.
Hotel Park Inn by Radisson je přímo spojen s velkým vnitřním a vnějším lázeňským areálem s plochou 5000 m? vodní plochy. 

Program

1.den : z Prahy v 06.30 hod., ( dále nást.místa směr Brno ) cestou zdravotní zastávky. Po příjezdu do Sárváru nás čeká ubytování, relaxace, koupání a večeře. 2.-4. den: po snídani relaxace v termálních lázních, večeře. 5.den: snídaně, koupání do 12.00 hod. (pokoje k dispozici do 12.00 hod.,  odjezd do ČR v cca 14.00 hod.

Vybavení

Sárvár Wellness Complex nabízí tradiční a asijské masáže, moderní zařízení fitness a beauty programy.  Svět Sauny  je zde  za příplatek. Hosté mají neomezený vstup do lázní. Pro děti je zde kryté rodinné centrum zahrnující brouzdaliště, jacuzzi,  bazén s vlnobitím, lezeckou stěnu, 3 velké skluzavky, zážitkové bazény, dětský klub s hlídáním, herny.   

Ubytování

pokoje Standard s možností přistýlky, rodinné pokoje ( 2 pokoje Standard propojené dveřmi ) nebo apartmán SUITE s 1 ložnicí a obývacím pokojem se 2 přistýlkami, pokoje bez balkonu - 1 ložnice s možností 2 přistýlek pro děti do 12 let.  Rodinné pokoje a pokoje Suite za příplatek 2.400 Kč/ noc. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, WC, individuálně ovládanou  klimatizací, dále je na pokoji Wi-Fi připojení, satelitní TV s radiem, trezor, minibar a telefon. Některé pokoje jsou s balkonem – CK nezaručuje pokoj s balkonem. 

Stravování

snídaně i večeře formou bohatého bufetu.

Cena zahrnuje

4x ubytování s bufetovou snídaní a večeří, dopravu autobusem, technický doprovod,  neomezené vstupné do Sárvár Lázeňského a Wellness Centra a jeho fitness prostor (sauna je k dispozici za příplatek), volné užití županů, pojištění cestovní kanceláře dle zákona.

Dětské slevy: 0-5,99 let věku dítěte: pobyt zdarma na přistýlce či dětské postýlce v pokoji rodičů, maximálně však 2 děti v témže pokoji - 1 dítě na lůžku s rodiči. V případě  1 dospělé osoby a  dítěte do 5.9 let ve dvoulůžkovém pokoji: je účtována cena jednolůžkového pokoje, dítě platí pouze dopravu 1.200 Kč.

Cena nezahrnuje
místní (lázeňský) poplatek: není započten v ceně (cca EUR 1,70 /osoba/noc, splatný na místě, platí pro osoby starší 18 ti let).
CK BENNA TOUR
Nezávazná objednávka


Sárvár
Sárvár
Copyright © 2017  VARIETA Travel