advent v údolí Wachau
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

novinka pro rok 2017

Skvělá novinka

Největší lidový mechanický betlém na světě, nejkrásnější evropské perníkové chaloupky, největší a nejstarší rakouské vinařství, nekrásnější rakouské baroko, největší český adventní věnec, největší ametystová žíla na světě, nejznámější bylinkový a čajový ráj, adventní trhy, památky i údolí Wachau (UNESCO), nejkrásnější dolnorakouské adventní trhy. Malá města a půvabné zastávky, kláštery, adventní trh v zámku, hradu, klášteře, ve vinařství…Rakušané říkají „klein, aber fein“…tedy něco jako u nás „co je malé, to je hezké“. My vám nabízíme 12 překrásných –malých, ale úžasných a bezpečných míst v čase adventu.

Advent v údolí Wachau

 

1.den:  Odjezd z Prahy v 6.00 hodin po trase Benešov - Tábor. Jindřichův Hradec - Krýzovy jesličky. Tento největší lidový mechanický betlém na světěje zapsán v Guinnessově knize rekordů. Zwettl – voňavá vánoční výstava Nejkrásnější evropské perníkové chaloupky v Oranžérii cisterciáckého kláštera. Exkurze do bylinkového ráje a výrobny skvělých čajů Sonnetor (včetně řady vánočních) s možností nákupu ve Sprögnitz. Rosenburg – adventní trhy v romantickém „zámkohradu“ s největším turnajovým dvorcem na světě. Pro zájemce možnost zhlédnutí skvělého sokolnického show. Ametystový svět v Maissau s nejucelenější světovou ametystovou sbírkou včetně nejmenšího a největšího ametystu světa – přímo vedle největší ametystové žíly na světě. Přejezd na ubytování do Stockerau –hotel 4* a cca 100m od něj adventní trhy, kdyby ještě někdo měl chuť na sklenku svařáku...

2.den: Jedny z největších adventních trhů v Dolním Rakousku na zámku Grafenegg. Svět vína Loisium – nejstarší rakouský sklep, vinařský statek, cesta skrz sklepy, laserová show, výhledy do výrobny sektů, největší rakouská prodejní sbírka veltlínů,…Adventní trh v mohutném klášteře vysoko nad údolím Dunaje Göttweig. Adventní trhy v historických městech na Dunaji v malebném údolí Wachau (UNESCO) - Krems a Dürnstein – nádherné vinařské křivolaké uličky mezi hradní zříceninou a zámkem s nejkrásnější rokokovou věží v Rakousku. Adventní trh pod osvětleným dlouhým průčelím nejkrásnější barokní stavby Rakouskav – klášterem v Melku. Návrat do Prahy kolem 23. hodiny.

Cena zahrnuje: dopravu, 1 x nocleh v hotelu 4* s bufetovou snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Doplatky: 500 Kč- jednolůžkový pokoj, 480 Kč – večeře v hotelu.

Další možná nástupní místa před Prahou: Trutnov, Jaroměř, Hradec Králové, Pardubice, Chlumec nad Cidlinou, Čelákovice, Liberec, Jablonec, Turnov, Mladá Boleslav.

Ck PERMON IČO 45256691

Nezávazná objednávka


zwettl
Copyright © 2017  VARIETA Travel